Hasło do r0bf0rdsn0w poszło w eter  ciekawostki r0bf0rdsn0w, iPhone, iPad, iCloud, blokada iCloud, Apple  ażdy z Was zna za pewne dewelopera o pseudonimie ih8sn0w. Na tegorocznym DefCon deweloper postanowił wymienić hasło do r0bf0rdsn0w za odznakę.  Snow 1300x700

Hasło do r0bf0rdsn0w poszło w eter

Każdy z Was zna za pewne dewelopera o pseudonimie ih8sn0w. Na tegorocznym DefCon deweloper postanowił wymienić hasło do r0bf0rdsn0w za odznakę.

r0bf0rdsn0w to narzędzie do odblokowania iUrządzeń, które mają blokadę iCloud. W przeciwieństwie do większości tego typu narzędzi, używając tworu znanego dewelopera nasze urządzenie połączy się z siecią GSM i będzie w pełni aktywne. Obecne narzędzia odblokowują iUrządzenia, ale w przypadku iPhone’ów, czy iPadów z modułami GSM, wasze urządzenia będą działać, jak iPod.

Hasło do r0bf0rdsn0w poszło w eter  ciekawostki r0bf0rdsn0w, iPhone, iPad, iCloud, blokada iCloud, Apple  ażdy z Was zna za pewne dewelopera o pseudonimie ih8sn0w. Na tegorocznym DefCon deweloper postanowił wymienić hasło do r0bf0rdsn0w za odznakę.  blokada

Nie wiem,co skłoniło dewelopera do dokonania zamiany, ale być może ta odznaka była dla niego ważna. Ciekaw jestem,czy osoba, która otrzymała hasło udostępni je szerszej liczbie użytkowników.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry