HBO Now już w AppleTV ciekawostki Wideo, HBO Now już na apple tv, HBO Now, AppleTV, Apple TV, Apple  W temacie Apple TV ostatnio dużo się dzieje. Raz są to kolejne rewolucyjne pogłoski, innym razem dodatki do istniejącego systemu.  HBO 1300x700

HBO Now już w AppleTV

W temacie Apple TV ostatnio dużo się dzieje. Raz są to kolejne rewolucyjne pogłoski, innym razem dodatki do istniejącego systemu.

Zgodnie z zapowiedziami jakie pojawiły się podczas prezentacji nowego 12″ MacBooka z ekranem Retina i Apple Watch właśnie do Apple TV trafił nowy serwis VoD, a mianowicie HBO Now.

HBO Now już w AppleTV ciekawostki Wideo, HBO Now już na apple tv, HBO Now, AppleTV, Apple TV, Apple  W temacie Apple TV ostatnio dużo się dzieje. Raz są to kolejne rewolucyjne pogłoski, innym razem dodatki do istniejącego systemu.  223703 1280

W ramach usługi użytkownicy mogą oglądać różne filmy i seriale oferowane przez HBO. Wśród nich znajduje się między innymi na pewno dobrze wszystkim znany serial ?Gra o Tron?.

Usługa niestety nie jest darmowa. Jej koszt to 14,99 dolarów miesięcznie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry