Heart Rate PRO - apka monitorująca pracę serca dziś za darmo w App Store gry-i-aplikacje Za darmo, Przecena, Promocja, iPhone, Heart Rate PRO, AppStore, Apple  Heart Rate PRO to aplikacja, która właśnie została przeceniona i dostępna jest aktualnie w App Store zupełnie za darmo. RuntasticHeartRateMonitor 1300x700

Heart Rate PRO – apka monitorująca pracę serca dziś za darmo w App Store

Heart Rate PRO to aplikacja, która właśnie została przeceniona i dostępna jest aktualnie w App Store zupełnie za darmo.

Za pomocą tej aplikacji w prosty sposób sprawdzicie jak szybko pracuje Wasze serce.

Oprócz podstawowych pomiarów program pozwala nam na zapisywanie swoich wyników. To nie wszystko. Dzięki wbudowanej opcji historii możemy bez problemu porównać obecne wyniki z poprzednimi.

Heart Rate PRO - apka monitorująca pracę serca dziś za darmo w App Store gry-i-aplikacje Za darmo, Przecena, Promocja, iPhone, Heart Rate PRO, AppStore, Apple  Heart Rate PRO to aplikacja, która właśnie została przeceniona i dostępna jest aktualnie w App Store zupełnie za darmo. monitor

Normalna cena Heart Rate PRO to 4,49? lecz dziś jak wspomniałem na początku aplikacja dostępna jest za darmo. Apka jest uniwersalna, więc możecie z niej korzystać na iPhone oraz na iPad.

[app 1063248233]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top