Heart Rate PRO - apka monitorująca pracę serca znów za darmo w App Store gry-i-aplikacje Za darmo, Przecena, Promocja, iPhone, Heart Rate PRO, AppStore, Apple  Heart Rate PRO to aplikacja, która kolejny już raz została przeceniona i dostępna jest aktualnie w App Store zupełnie za darmo. heart 3

Heart Rate PRO – apka monitorująca pracę serca znów za darmo w App Store

Heart Rate PRO to aplikacja, która kolejny już raz została przeceniona i dostępna jest aktualnie w App Store zupełnie za darmo.

Za pomocą tej aplikacji w prosty sposób sprawdzicie jak szybko pracuje Wasze serce.

Oprócz podstawowych pomiarów program pozwala nam na zapisywanie swoich wyników. To nie wszystko. Dzięki wbudowanej opcji historii możemy bez problemu porównać obecne wyniki z poprzednimi.

Heart Rate PRO - apka monitorująca pracę serca znów za darmo w App Store gry-i-aplikacje Za darmo, Przecena, Promocja, iPhone, Heart Rate PRO, AppStore, Apple  Heart Rate PRO to aplikacja, która kolejny już raz została przeceniona i dostępna jest aktualnie w App Store zupełnie za darmo. monitor

Normalna cena Heart Rate PRO to 4,49? lecz dziś jak wspomniałem na początku aplikacja dostępna jest za darmo. Apka jest uniwersalna, więc możecie z niej korzystać na iPhone oraz na iPad.

[app 1063248233]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry