Krzysiek Borek05.09.2019
Hermes zaczął sprzedaż opasek dla niewydanego Apple Watch?

Hermes jest partnerem Apple od dawna, co widać przede wszystkim w limitowanych edycjach ich zegarków i możliwości zakupu pasków.

W sklepie internetowym producenta pojawiły się paski dla niewydanego jeszcze modelu inteligentnego zegarka gigant z Cupertino.

Trzy z dostępnych modeli mają dopisek „Series 5”, więc teoretycznie powinny być z nim kompatybilne. Nawet jeżeli tak jest, to ceny są dość zaporowe, ponieważ każdy z pasków kosztuje ponad 300 dolarów.

Możliwe, że Hermes planuje wydać nowe paski, a to jedynie dodanie do oferty i na razie nie można ich kupić. Poza tym nie wydaje nam się, że Apple zacieśniło współpracę aż tak, żeby producent pasków znał nazwę nowego modelu zegarka na długo przed jego rynkowym debiutem.

Ponadto w tym roku może się nie pojawić nowa wersja Apple Watch, a Amerykanie pozostaną przy sprzedaży Series 3 i Series 4, choć do nich może dołączyć linia Series 4 Edition.

Linia Edition miałaby dwa warianty zegarka, jeden z tytanową kopertą, a drugi z ceramiczną. Warto dodać, że obecnie trwają prace nad śledzeniem snu, co powinno znaleźć się w nowszym modelu, ale z drugiej strony wystarczy to załatwić aktualizacją oprogramowania. Nie wiemy kiedy funkcja rzeczywiście się pojawi, ale wszystko wskazuje na to, że Apple Watch Series 5 powinien zadebiutować w przyszłym tygodniu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS