Hewlett-Packard chce konkurować z Apple Music polecane, ciekawostki serwis muzyczny HP Lounge, muzyka online, muzyka od HP, jak działa HP Lounge, ile kosztuje HP Lounge, HP Lounge czy apple music, HP Lounge, Hp, cena HP Lounge, Apple music  W dniu wczoraj firma Hewlett-Packard poinformowała nas o tym, że każda osoba, która zakupi laptopa ich firmy otrzyma bardzo miły bonus. Jaki? HP

Hewlett-Packard chce konkurować z Apple Music

W dniu wczoraj firma Hewlett-Packard poinformowała nas o tym, że każda osoba, która zakupi laptopa ich firmy otrzyma bardzo miły bonus. Jaki?

Wraz z nowym urządzeniem jego szczęśliwy posiadacz otrzyma roczny, bezpłatny dostęp do serwisu muzycznego o nazwie HP Lounge.

Hewlett-Packard chce konkurować z Apple Music polecane, ciekawostki serwis muzyczny HP Lounge, muzyka online, muzyka od HP, jak działa HP Lounge, ile kosztuje HP Lounge, HP Lounge czy apple music, HP Lounge, Hp, cena HP Lounge, Apple music  W dniu wczoraj firma Hewlett-Packard poinformowała nas o tym, że każda osoba, która zakupi laptopa ich firmy otrzyma bardzo miły bonus. Jaki? phpcapiqo

Usługa HP Lounge to wspólny project Hewlett-Packard i Universal Music Group. Serwis pozwala nie tylko nieograniczone słuchanie muzyki online dostępnej w serwisie, ale tak że na przeglądanie różnego rodzaju filmów, zdjęć, wywiadów z gwiazdami muzyki, czy po prostu słuchanie radia.

Po okresie promocyjnym usługa ma kosztować tylko 5 dolarów rocznie. Ciekawe co na to Apple? Dla przypomnienia dodam, że miesięczny koszt Apple Music to około 5?.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top