OneTech09.03.2020
Hit Tygodnia w ThinkStore – Mophie Dual Wireless Charging Pad, czyli świetna podwójna ładowarka bezprzewodowa tylko do końca tygodnia tańsza o blisko 100 zł

Dziś mamy coś extra dla fanów bezprzewodowych ładowarek. Do końca tygodnia w ThinkStore.pl możecie kupić Mophie Dual Wireless Charging Pad, czyli ładowarkę bezprzewodową umożliwiającą jednoczesne ładowanie dwóch iPhone’ów czy iPhone i AirPods o blisko 100 zł taniej.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą mopie, to jedna z topowych firm produkujących akcesoria do iPhone, iPad i nie tylko. Ich produkty dostępne są w najlepszych sklepach również w sklepach giganta z Cupertino. Ale przejdźmy do rzeczy.

Mophie Dual Wireless Charging Pad to nic innego jak stacja zgodna ze standardami ładowania indukcyjnego Qi, umożliwiającą ładowanie iPhone’a z mocą do 7,5W oraz innych urządzeń wspierających technologię Qi z mocą do 10W. Czyli za jej pomocą możecie naładować jednocześnie dwa iPhone’y, iPhone’a i AirPodsy, czy inne urządzenia z opcją ładowania bezprzewodowego. To nie wszystko.

Ładowarka za pomocą dodatkowego portu USB-A umożliwia także przewodowe ładowanie trzeciego urządzenia, na przykład Apple Watcha.

Specyfikacja techniczna:

  • Wymiary: 200 x 90 x 11mm
  • Waga: 66 gramów
  • W zestawie: podstawka Wireless Pad, adapter sieciowy, instrukcja

Tak jak wspomniałem na początku tem świetny produkt do końca tygodnia (lub do wyczerpania zapasów) dostępny jest w bardzo fajnej promocji. Jeśli zdecydujecie się na zakup ładowarki właśnie teraz to możecie zaoszczędzić aż 90 zł!

Więcej na temat urządzenia, a także cenę poznacie wchodząc do sklepu ThinkStore w którym to możecie zakupić ten produkt. Link do sklepu znajdziecie w tym miejscu. Polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl