App Store

Holandia prosi o dalsze zmiany w App Store

Regulator konkurencji w Holandii ogłosił, że zmiany wprowadzone przez firmę Apple w zakresie aplikacji randkowych są niewystarczające.

Urząd ds. Konsumentów i Rynków (ACM) stwierdził, że choć usunięcie wymogu tworzenia przez aplikacje randkowe osobnej aplikacji binarnej do przyjmowania płatności alternatywnych stanowiło poprawę sytuacji, Apple nie dostosowało się jeszcze w pełni do przepisów holenderskich i europejskich. W oświadczeniu nie ujawniono, jakie konkretne warunki firma musi jeszcze spełnić.

Holandia prosi o dalsze zmiany w App Store ciekawostki kara dla apple, holandia, App Store  Regulator konkurencji w Holandii ogłosił, że zmiany wprowadzone przez firmę Apple w zakresie aplikacji randkowych są niewystarczające. AppStore

W okresie od stycznia do marca ACM nałożyła już na firmę Apple grzywnę w wysokości 50 milionów euro za nieprzestrzeganie przepisów, a wkrótce mogą zostać nałożone dodatkowe kary.

Wszystko kręci się wokół potrzeby umożliwienia aplikacjom randkowym w Holandii aktywowania systemów płatności stron trzecich bez ograniczeń.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top