iphone 13

#HollywoodInYourPocket – Apple uruchamia nowy hashtag na Twitterze

Twitter ma nowy hashtag Apple #HollywoodInYourPocket z klapsem, który jest wykorzystywany w profesjonalnej kinematografii. Jest to element kampanii iPhone 13  i iPhone 13 Pro.

Ten hashtag został uruchomiony przed premierą iPhone’a 13, która jak wiecie oficjalnie obędzie się 24 września.

#HollywoodInYourPocket – Apple uruchamia nowy hashtag na Twitterze ciekawostki Twitter, HollywoodInYourPocket, hastag  Twitter ma nowy hashtag Apple #HollywoodInYourPocket z klapsem, który jest wykorzystywany w profesjonalnej kinematografii. Jest to element kampanii iPhone 13  i iPhone 13 Pro. hastag

Według serwisu nowy Hashflag, został zarejestrowany 17 września i pozostanie aktywny do 17 grudnia, dając użytkownikom iPhone’a 13 mnóstwo czasu na nagrywanie i publikowanie własnych treści w trybie kinowym.

To nie pierwszy hashflag Apple, pierwszy raz firma zastosowała takie rozwiązanie we wrześniu 2020 roku. Twitter umożliwia markom dodawanie własnych emoji wraz z hashtagami w ramach ich strategii marketingowej. Według agencji Creative, te dodatki te kosztują ponad 1 milion dolarów i są powszechnie używane podczas ważnych wydarzeń, takich jak Super Bowl lub święta państwowe.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top