homeOS - nadchodzi nowy system Apple polecane, ciekawostki System Apple, homeOS, co to jest homeOS, Apple  Wygląda na to, że firma Apple pracuje nad nowym systemem, który nazywać się będzie homeOS. Więcej na temat nowej wersji OS być może pojawi się już na WWDC 2021. homeOS 1

homeOS – nadchodzi nowy system Apple

Wygląda na to, że firma Apple pracuje nad nowym systemem, który nazywać się będzie homeOS. Więcej na temat nowej wersji OS być może pojawi się już na WWDC 2021.

Jak widzimy na poniższym screenie, Apple szuka osób do pracy nad iOS, watchOS, tvOS i właśnie homeOS.

homeOS - nadchodzi nowy system Apple polecane, ciekawostki System Apple, homeOS, co to jest homeOS, Apple  Wygląda na to, że firma Apple pracuje nad nowym systemem, który nazywać się będzie homeOS. Więcej na temat nowej wersji OS być może pojawi się już na WWDC 2021. homeOS

Słowo nowego systemu pojawia się dwukrotnie w opisie stanowiska starszego inżyniera iOS. Co ciekawe, opisy stanowisk odnoszą się do systemu jako ?platformy mobilnej? bardziej przypomina iOS i watchOS niż macOS i tvOS. Prawdopodobnie homeOS to po prostu rebranding obecnego oprogramowania inteligentnego domu Apple.

Dla przypomnienia dodamy, że WWDC 2021 rozpoczyna się już 7 czerwca, czyli w najbliższy poniedziałek i to właśnie tego dnia, Apple powinno zaprezentować światu nowe systemy iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15, watchOS 8 i macOS 12.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry