homepodmini 1

HomePod 15.2 oficjalnie dostępny – co nowego?

HomePod 15.2 oficjalnie dostępny. Jesteś właścicielem HomePod lub HomePod mini? Jeśli tak to w aplikacji DOM czeka na Ciebie nowa wersja systemu. Co nowego? Lista zmian poniżej.

Zmian niestety nie ma zbyt wiele. Z oficjalnej listy zmian wynika, że najnowsza wersja HomePod 15.2 wprowadza nowy plan Voice, który nie jest dostępny w Polsce, a także rozszerza rozpoznawanie głosu przez Siri na kolejne języki.

HomePod 15.2 lista zmian i nowości

HomePod 15.2 oficjalnie dostępny – co nowego? ciekawostki zmiany w HomePod 15.2, nowosci w HomePod 15.2, nowosci i zmiany w HomePod 15.2, HomePod 15.2, co nowego HomePod 15.2  HomePod 15.2 oficjalnie dostępny. Jesteś właścicielem HomePod lub HomePod mini? Jeśli tak to w aplikacji DOM czeka na Ciebie nowa wersja systemu. Co nowego? Lista zmian poniżej. HomePodmini

Oprogramowanie w wersji 15.2 wprowadza obsługę planu Apple Music Voice, czyli nowego poziomu subskrypcji oferującego dostęp do muzyki przy użyciu Siri, a także rozszerza rozpoznawanie głosu przez Siri na kolejne języki. To uaktualnienie zawiera także poprawki podnoszące wydajność i stabilność.

O pozostałych systemach udostępnionych w dniu dzisiejszym możecie przeczytać klikając na odpowiedni link:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top