homepod2

HomePod 2. generacji rozłożony na części [wideo]

Eksperci z iFixit wzięli na warsztat HomePod 2. generacji, czyli głośnik który została wprowadzona na rynek przez Apple w ubiegłym tygodniu.

W ramach swojego badania, udostępnili film pokazujący proces rozbiórki urządzenia oraz sprawdzili, czy łatwo jest naprawić najnowszy inteligenty głośnik giganta z Cupertino.

W porównaniu z pierwszą generacją HomePoda, nowy model jest łatwiejszy do naprawy, ponieważ zawiera mniej samoprzylepnych elementów. W przypadku pierwszej generacji, eksperci z iFixit musieli użyć narzędzi tnących, aby rozłożyć urządzenie, ale w przypadku nowej wersji, nie było konieczne stosowanie takiej siły, ponieważ zastosowano mniej kleju.

Wewnątrz HomePod 2 nie ma żadnych niespodzianek. iFixit odkrył tam procesor S7, diody LED widoczne na ekranie u góry, duży głośnik niskotonowy, płytę wzmacniacza, radiator, zasilacz i pięć głośników wysokotonowych.

Spojrzenie na głośnik niskotonowy jest ciekawe, ponieważ iFixit może pokazać, jak mocno drga, nawet jeśli głośność nie jest ustawiona na maksimum. Na dolnej części HomePoda, pod głośnikami, znajduje się czujnik wilgotności i temperatury, który jest identyczny jak w HomePod mini.

HomePod 2. generacji rozłożony na części

Ogólnie rzecz biorąc, iFixit stwierdził, że nowy model HomePoda jest zaskakująco łatwy do rozebrania, ponieważ Apple usunęło nadmiar kleju. Każdy, kto zdecyduje się na samodzielną naprawę swojego urządzenia, będzie mógł to zrobić bez trudności.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top