Homepod pojawi się w Niemczech, Francji i Japonii ciekawostki HomePod, Apple  Obecnie Homepod jest dostępny w bardzo małej ilości krajów, ale to się niedługo zmieni. Wszystko za sprawą pojawienia się informacji o wsparciu dla nowych języków na stronie Apple. HomePop 1

Homepod pojawi się w Niemczech, Francji i Japonii

Obecnie Homepod jest dostępny w bardzo małej ilości krajów, ale to się niedługo zmieni. Wszystko za sprawą pojawienia się informacji o wsparciu dla nowych języków na stronie Apple.

Wspieranymi językami będą Angielski, Japoński, Niemiecki, Francuski i Angielski. To przynajmniej teoretycznie pozwala stwierdzić, że bezprzewodowy głośnik Apple pojawi się w nowych krajach i będą to właśnie Niemcy, Francja i Japonia. Jednak to nic pewnego.

Apple wspominało, że podczas tegorocznej wiosny Homepod zyska wsparcie dla nowych krajów takich jak Francja i Niemcy. Dodanie do tych krajów Japonii może wskazywać na szerszą ekspansję, biorąc pod uwagę początkowe wydanie głośnika w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii.

Homepod pojawi się w Niemczech, Francji i Japonii ciekawostki HomePod, Apple  Obecnie Homepod jest dostępny w bardzo małej ilości krajów, ale to się niedługo zmieni. Wszystko za sprawą pojawienia się informacji o wsparciu dla nowych języków na stronie Apple. screen shot 2018 05 04 at 00 52 37

Dokument wsparcia to prawdopodobnie błąd jednego z pracowników, ponieważ razem z nim pojawia się zazwyczaj nowe oprogramowanie dla głośnika, a tak się niestety nie stało. W dokumencie możemy sprawdzić jedynie źródła odtwarzania muzyki i to wszystko.

Sam jestem ciekaw jak sytuacja się potoczy, ponieważ dostępność głośnika w kolejnych krajach powinna się zacząć, choć Apple ma czas na jego wprowadzenie do 21 czerwca bieżącego roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top