Krzysiek Borek18.01.2018
Homepod schodzi powoli z linii montażowych

Inventec rozpoczął właśnie wysyłanie inteligentnych głośników Homepod. Pierwotnie głośnik, a zarazem odpowiedź na podobne produkty konkurencji sprzęt miał pojawić się w grudniu ubiegłego roku.

Homepod to nie jedyny obowiązek podwykonawcy, ponieważ pracownicy Inventec zajmują się również produkcją bezprzewodowych słuchawek AirPods. Warto nadmienić, że drugim podwykonawcą jest Foxconn, które nie zaczęło jeszcze wysyłać złożonych głośników.

Podobno w tym roku w sklepach powinno pojawić się nawet 12 milionów głośników, a produkcja jest rozłożona po połowie dla każdego z podwykonawców. Wygląda na to, że być może w tym miesiącu rozpocznie się sprzedaż inteligentnego głośnika Apple, choć na tę wiadomość musimy jeszcze poczekać.

Głośnik będzie na początku dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, Australii i Wielkiej Brytanii. Wraz z biegiem czasu dostępność produktu będzie poszerzana o nowe kraje i regiony. Apple nie zaktualizowało również strony produktu, a na niej widnieje informacja o dostępności produktu od początku bieżącego roku.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek