HTC 10 - pierwszy smarfton z Androidem, który posiada wsparcie dla Apple AirPlay polecane, ciekawostki htc10, HTC 10 wspiera apple airplay, HTC 10 i airplay, htc 10, Apple, airplay  HTC i Apple od dawna są dla siebie inspiracją, choć zapożyczają od siebie nawzajem jedynie wzornictwo swoich urządzeń mobilnych. Wygląda na to, że teraz sytuacja się odwraca i mamy na rynku pierwsze urządzenie mobilne z Androidem wspierające AirPlay. Wszystko za sprawą wczorajszego debiutu HTC 10. HTC10

HTC 10 – pierwszy smarfton z Androidem, który posiada wsparcie dla Apple AirPlay

HTC i Apple od dawna są dla siebie inspiracją, choć zapożyczają od siebie nawzajem jedynie wzornictwo swoich urządzeń mobilnych. Wygląda na to, że teraz sytuacja się odwraca i mamy na rynku pierwsze urządzenie mobilne z Androidem wspierające AirPlay. Wszystko za sprawą wczorajszego debiutu HTC 10.

Tajwański producent ma oficjalną licencję na użytkowanie protokołu strumieniowania AirPlay, co oznacza, że HTC 10 może odtwarzać muzykę z Apple TV, iPhone’a i iPada, niestety nie dotyczy to materiałów wideo. Jednakże model 10 ma tę funkcję fabrycznie, a reszta musi korzystać z ROOT-a, aby ją dodać.

HTC 10 - pierwszy smarfton z Androidem, który posiada wsparcie dla Apple AirPlay polecane, ciekawostki htc10, HTC 10 wspiera apple airplay, HTC 10 i airplay, htc 10, Apple, airplay  HTC i Apple od dawna są dla siebie inspiracją, choć zapożyczają od siebie nawzajem jedynie wzornictwo swoich urządzeń mobilnych. Wygląda na to, że teraz sytuacja się odwraca i mamy na rynku pierwsze urządzenie mobilne z Androidem wspierające AirPlay. Wszystko za sprawą wczorajszego debiutu HTC 10. HTC 10 airplay

Ważne, że HTC nie wzięło z Apple przykładu i nie pozbawiło nowego flagowca standardowego portu słuchawkowego, ale Tajwańczycy razem z JBL pracują nad słuchawkami ze złączem USB ? C.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry