HTC 10 z ekranem Super LCD 5 i baterią o pojemności 3000mAh ciekawostki jak wygląda htc 10, htc 10, HTC, bateria htc 10  Od dłuższego czasu pojawiają się plotki i przecieki związane z najnowszym flagowcem HTC, a pierwsze z nich mówią bardzo dobrych aparatach, choć to nie wszystko. HTCOneM8.onetech.pl  1300x700

HTC 10 z ekranem Super LCD 5 i baterią o pojemności 3000mAh

Od dłuższego czasu pojawiają się plotki i przecieki związane z najnowszym flagowcem HTC, a pierwsze z nich mówią bardzo dobrych aparatach, choć to nie wszystko. evleaks po raz kolejny zdradza informacje na temat nadchodzącego urządzenia i wiemy, że sprzęt zostanie wyposażony w wyświetlacz Super LCD 5 i baterię o pojemności 3000mAh.

Początkowo większość doniesień mówiła o zastosowaniu wyświetlacza AMOLED, ale wygląda na to, że zamiast niego będzie to Super LCD. Nie wiecie, co to oznacza? W tym przypadku warto odwiedzić Wikipedię:

Super LCD differs from a regular LCD in that it does not have an air gap between the outer glass and the display element. This produces less glare and makes the user feel “closer” to the display itself. Super LCD’s benefits also include lower power consumption and improved outdoor visibility.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że producent zastosuje baterię o pojemności 3000mAh w porównaniu do 2840mAh w poprzedniku. Reszta specyfikacji wygląda obiecująco, ekran ma przekątną 5,1 – cala, a jednostką obliczeniową będzie Qualcomm Snapdragon 820 z 4GB pamięci operacyjnej, a użytkownik będzie w stanie wykorzystać 32 GB pamięci wbudowanej, którą będzie mógł rozbudować. Sprzęt powinien zadebiutować na początku przyszłego miesiąca.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry