HTC Desire Eye, E8 i M8 Eye z aktualizacją do Androida Marshmallow ciekawostki jakich urządzeniach andorid n, HTC Desire Eye, HTC, android n, Android  Przez ostatnie miesiące HTC chyba spało i tylko wybrane modele z ich portfolio otrzymały aktualizację do najnowszej kompilacji Androida (6.0 Marshmallow). Początkowo jedynie One M9 i M8 otrzymały aktualizację, a model A9 pominięto , bo od razu zadebiutował z pianką. andoridn

HTC Desire Eye, E8 i M8 Eye z aktualizacją do Androida Marshmallow

Przez ostatnie miesiące HTC chyba spało i tylko wybrane modele z ich portfolio otrzymały aktualizację do najnowszej kompilacji Androida (6.0 Marshmallow). Początkowo jedynie One M9 i M8 otrzymały aktualizację, a model A9 pominięto , bo od razu zadebiutował z pianką.

To tylko cisza przed burzą, parę starszych modeli ze średniej półki doczekały się aktualizacji i właśnie zaczynają działać na piance tak, jak ich droższe rodzeństwo. Zmiany obejmują dłuższą żywotność baterii, poprawę wydajności, poprawki zabezpieczeń i wiele innych.

HTC Desire Eye, E8 i M8 Eye z aktualizacją do Androida Marshmallow ciekawostki jakich urządzeniach andorid n, HTC Desire Eye, HTC, android n, Android  Przez ostatnie miesiące HTC chyba spało i tylko wybrane modele z ich portfolio otrzymały aktualizację do najnowszej kompilacji Androida (6.0 Marshmallow). Początkowo jedynie One M9 i M8 otrzymały aktualizację, a model A9 pominięto , bo od razu zadebiutował z pianką. HTC Desire Eye1

Pierwszy aktualizację dostał model Desire Eye, która była testowana przez ostatnie miesiące, żeby ją przyklepać do udostępnienia. Można ją przeprowadzić bezpośrednio na urządzeniu (OTA) w Europie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Warto nadmienić, że sprzęt został wydany w 2014 roku z Androidem KitKat na pokładzie, a jego wizytówką były dwa 13MPix aparaty (z tyłu i z przodu). Po paru miesiącach model z 5,2 – calowym ekranem doczekał się Androida Lollipop, jednak teraz można wgrać najnowszą wersję, o ile macie 2GB wolnego miejsca. Najpierw Desire Eye pobierze aktualizację (360 MB), która przygotuje go do Marshmallow (1,6 GB).

Podczas gdy One E8 na terenie Chin otrzymał Androida 6.0, Europejskie i Indyjskie warianty również są aktualizowane. To znowu dwuczęściowe paczki zajmujące więcej niż 1GB pamięci wewnętrznej.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry