HTC

HTC Wildfire X nie został wyprodukowany przez HTC

Zapowiada się na powrót kultowego modelu smartfona z Tajwanu HTC Wildfire X, ale okazuje się, że HTC nie odpowiada za jego produkcję.

Najnowszy budżetowy smartfon jest w całości produkowany przez InOne Smart Technology, które ma prawa do nazwy Wildfire X od Tajwańskiego producenta.

Warto dodać, że wspomniany pod wykonawca zajmuje się produkcją budżetowych smartfonów pod nazwą Lava na terenie Indii i nie tylko.

HTC Wildfire X nie został wyprodukowany przez HTC ciekawostki InOne Smart Technology, HTC Wildfire X, HTC, Android  Zapowiada się na powrót kultowego modelu smartfona z Tajwanu HTC Wildfire X, ale okazuje się, że HTC nie odpowiada za jego produkcję. HTC Wildfire X 1 622x350

W Indiach InOne nie ma się najlepiej, wszystko przez ekspansję Xiaomi i Huawei w tym regionie. Jednak producent liczy, że Wildfire X zostanie zauważony w tym kraju. Być może nazwa HTC pomoże w sprzedaży większej ilości w przeciwieństwie do Lava.

Cena nowego modelu nie należy do najwyższych, więc teoretycznie sprzęt może osiągnąć sukces w tym regionie, choć Xiaomi czy Huawei również zajmują się sprzedażą relatywnie tanich smartfonów.

Wildfire X został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 6,22 – cala o rozdzielczości HD+. Nie zabrakło również wcięcia w ekranie w postaci kropli, która skrywa w sobie 8MPix aparat przedni.

HTC Wildfire X nie został wyprodukowany przez HTC ciekawostki InOne Smart Technology, HTC Wildfire X, HTC, Android  Zapowiada się na powrót kultowego modelu smartfona z Tajwanu HTC Wildfire X, ale okazuje się, że HTC nie odpowiada za jego produkcję. HTC Wildfire X 622x350

Sercem urządzenia jest układ scalony MediaTek Helio P22 wspomagany przez 3 lub 4GB RAM-u. Na dane przeznaczono 32 lub 128GB pamięci wewnętrznej w zależności od wybranego wariantu. Pamięć będzie można dodatkowo rozszerzyć za pomocą kart microSD.

Bateria ma 3300 mAh pojemności, a trzy aparaty umieszczone z tyłu obudowy wydają się intrygujące. Główny ma 12MPix, kolejny 8MPix zapewnia podwójne przybliżenie, a 5MPix jest wykorzystywany do rozpoznawania głębi.

HTC Wildfire X ma kosztować 140$ za model 3GB RAM/32GB ROM lub 183$ za wariant z 4GB RAM i 128GB ROM. W Indiach będzie dostępny na wyłączność w sklepie Flipkart.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry