case 5

Hybrydowy case Optik Armor do iPhone 15 Pro Max

Określenie “hybrydowy case” nie należy do najpopularniejszych, a prawdopodobnie duża część z nas z nich korzysta. Co to takiego? Już wyjaśniamy.

To rodzaj etui na telefon Apple, który powstał z połączenia dwóch tworzyw, sprawiających, że konstrukcja jest solidna i trwała. Przedstawicielem tego typu akcesoriów jest case do iPhone 15 Pro Max Optik Armor. To jeden z bestsellerów marki Spigen, znanej z produktów klasy premium. Seria Optik Armor, jako jedna z nielicznych ma ochronę aparatu w postaci zasuwki w tylnym panelu. Co jeszcze może zaoferować?

Hybrydowy case Optik Armor do iPhone 15 Pro Max ciekawostki iphone 15 pro max, Hybrydowy case Optik Armor Określenie "hybrydowy case" nie należy do najpopularniejszych, a prawdopodobnie duża część z nas z nich korzysta. Co to takiego? Już wyjaśniamy. case6

Czym jest hybrydowy case do iPhone 15 Pro Max?

Hybrydowy case do iPhone 15 Pro Max oznacza wysoki poziom wytrzymałości. To akcesoria, które są zaprojektowane, by chronić telefon Apple. Hybryda to połączenie dwóch tworzyw, w celu stworzenia możliwie najmocniejszej konstrukcji. W przypadku etui Optik Armor są to: TPU i PC, czyli Termoplastyczny Poliuretan i Poliwęglan. Większość elementów przylegających do iPhone 15 Pro Max, czyli rama wokół telefonu, aparatu i ekranu to TPU. Tylna powierzchnia została wzmocniona PC, czyli twardym tworzywem, które stanowi trudny do uszkodzenia pancerz.

Hybrydowy case do iPhone 15 Pro Max Optik Armor to połączenie dwóch idealnie się uzupełniających materiałów, więc jeśli szukasz wytrzymałego etui, to będzie dobry wybór.

Etui iPhone 15 Pro Max z ochroną aparatu

To, czym seria Optik Armor zasłynęła to ochrona aparatu. Jest jednym z niewielu pokrowców na telefon Apple wyposażonych w zaślepkę, umożliwiającą odkrycie lub zasłonięcie wyspy aparatów. Ten niewielki gadżet ma kilka zastosowań w codziennym użytkowaniu. Jeśli spontanicznie nagrywasz filmy lub robisz zdjęcia, możesz być pewny, że obiektyw nigdy nie będzie brudny. Twoje zdjęcia nie wyjdą wyraźne, tylko dlatego, że przez przypadek dotknąłeś aparatu, wyjmując telefon z kieszeni. Brak odcisków palców na kamerze to coś, co uratuje niejeden śmieszny lub wzruszający moment z twojej wideoteki.

Case iPhone 15 Pro Max z ochroną aparatu jest także świetnym rozwiązaniem, które pracują w trudnym warunkach, w miejscach o dużym zapyleniu i gdzie łatwo ubrudzić telefon. Zasuwka na aparat zabezpieczy go i przed kurzem i pyłem i przed uszkodzeniem. Mimo że większość etui chroni aparaty uniesionymi ramkami, to ma ograniczony zakres. Dotyczy to tylko ułożenia na płaskiej powierzchni – ramki zabezpieczają przed powstawaniem rys. Zaślepka natomiast zapewni ochronę nawet podczas upadków.

Hybrydowy case Optik Armor do iPhone 15 Pro Max ciekawostki iphone 15 pro max, Hybrydowy case Optik Armor Określenie "hybrydowy case" nie należy do najpopularniejszych, a prawdopodobnie duża część z nas z nich korzysta. Co to takiego? Już wyjaśniamy. case7

Optik Armor – Case do iPhone 15 Pro Max z MagSafe

Optik Armor poza innowacyjną ochroną aparatu, zapewnia także dostęp do nowoczesnych technologii. Dzięki wbudowanemu wewnątrz tylnego panelu pierścieniowi jest w stanie współpracować z akcesoriami z MagSafe. Magnetyczny ring stanowi połączenie między iPhone 15 Pro Max i bezprzewodową ładowarką z MagSafe, uchwytem samochodowym czy podstawką biurkową.

Case do iPhone 15 Pro Max z MagSafe daje wiele możliwości obsługi urządzeń bez dodatkowych kabli. Bardzo spodoba się fanom minimalizmu, ponieważ większość akcesoriów z MagSafe to niewielkich rozmiarów gadżety o prostym designie. Używając ich w samochodzie, czy na biurku idealnie komponują się do każdego stylu i nie zagracają danego miejsca.

Opinie użytkowników Optik Armor

90% osób, które używały etui Optik Armor wystawiło pozytywną opinię temu produktowi. Klienci docenili:

 • stabilny magnes MagSafe,
 • ułożoną blisko powierzchni aparatów zasuwkę,
 • bezproblemowe podłączenie kabli.

Klient Amazon: Ten futerał był dokładnie tym, czego szukałem. To solidne, lekkie etui o doskonałej jakości. Łatwo jest podłączyć kabel ładujący do telefonu, gdy etui jest założone, a magnetyczny uchwyt do ładowania w samochodzie jest świetnej jakości.

Liam: Te magnesy są na najwyższym poziomie i utrzymują urządzenie w stabilnej pozycji. W najbliższym czasie nie zgubisz portfela, Popsocket ani niczego innego, w czym pomaga MagSafe.

M.Feliz: Obudowa jest dobrze wykonana i idealnie pasuje. Przyciski działają tak, jak powinny, a otwory na porty są idealnie wycięte. Tekstura po bokach i na większości tylnej części nie jest śliska. Co najlepsze, obudowa jest dość smukła.

Hybrydowy case Optik Armor do iPhone 15 Pro Max ciekawostki iphone 15 pro max, Hybrydowy case Optik Armor Określenie "hybrydowy case" nie należy do najpopularniejszych, a prawdopodobnie duża część z nas z nich korzysta. Co to takiego? Już wyjaśniamy. case 2
źródło: amazon.com

Użytkownicy podkreślają, że zasłona na aparat jest ułożona bardzo blisko szklanej powierzchni obiektywów, co sprawia, że dodatkowa ochrona w postaci nakładki ani nie jest konieczna, ani się zwyczajnie nie zmieści. Poza tym bardzo dobrze chroni, nie pozwalając na dostanie się do wnętrza kurzu i brudu.

Vincenzo: Muszę przyznać, że wytrzymałość i solidność pokrowca jest bardzo dobra i odpowiednio chroni urządzenie. Zabezpieczenie MagSafe działa idealnie.

Lenia: Bardzo podoba mi się dodatkowa ochrona aparatu. Czasami o nim zapominam, ale w mgnieniu oka jest otwarty i mogę robić zdjęcia. Na tym też polega jego piękno. Jest na tyle wytrzymały, że nic nie może się złamać, ale nie jest tak twardy i skomplikowany, że masz problemy z otwarciem nasadki. Łatwo ją otworzyć jednym palcem, jeśli chcesz zrobić szybkie zdjęcie, ale nie przeszkadza to w robieniu zdjęć.

Czy case Optik Armor iPhone 15 Pro Max jest dla Ciebie?

Czy tobie polecam etui Optik Armor? Tak, ale w określonych sytuacjach:

 1. Jeśli potrzebujesz wytrzymałego case’a do iPhone 15 Pro Max
 2. Jeśli zdarza ci się upuszczać telefon
 3. Jeśli nie przywykłeś do częstego czyszczenia etui
 4. Robisz spontaniczne zdjęcia i nagrywasz filmy
 5. Korzystasz z akcesoriów z MagSafe

Zgadzając się z którymś z wyżej wymienionych stwierdzeń, sam odpowiadasz sobie na pytanie, czy Optik Armor jest dla ciebie.

Ten produkt zapewnia kompleksową ochronę telefonu Apple i aparatów. Zabezpiecza przed skutkami upadków i uszkodzeniami powstałymi w ich wyniku, przed skutkami codziennego użytkowania. A co najważniejsze: bardzo dobrze się prezentuje i nie pogrubia telefonu. Pomimo wysokiego poziomu zabezpieczeń pozostaje wyjątkowo smukły i mocno przylega do urządzenia.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 121

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top