iCloud pozwala odzyskać usunięte kontakty, pliki i kalendarze polecane, ciekawostki jak odzyskać zdjęcia z iPhone, jak odzyskać zdjęcia z iPad, jak odzyskać usunięty konkakt, jak odzyskać usunięte zdjęcia, jak odzyskać pliki z iPhone, jak odzyskać kontakty z iPhone, iPhone, iCloud, Apple iPhone, Apple  Dzięki iCloud możemy zapisać na serwerach Apple nasze kontakty kalendarze, zdjęcia, hasła, czy inne pliki znajdujących się w iUrządzeniu. A co w przypadku ich usunięcia? iCloudBeta 1300x700

iCloud pozwala odzyskać usunięte kontakty, pliki i kalendarze

Dzięki iCloud możemy zapisać na serwerach Apple nasze kontakty kalendarze, zdjęcia, hasła, czy inne pliki znajdujących się w iUrządzeniu. A co w przypadku ich usunięcia?

Wszystkie wyżej wymienione przeze mnie dane i pliki można oczywiście bez problemu usunąć z iUrządzenia w dowolnym momencie samemu, ale po usunięciu jak do tej pory nie było już szans na to, aby taki plik odzyskać – aż do wczoraj.

Jak widzicie poniżej Apple na stronie icloud.com wprowadziło trzy nowe opcje:

  • odzyskiwanie plików
  • odzyskiwanie konaków
  • odzyskiwanie kalendarzy i przypomnień

iCloud pozwala odzyskać usunięte kontakty, pliki i kalendarze polecane, ciekawostki jak odzyskać zdjęcia z iPhone, jak odzyskać zdjęcia z iPad, jak odzyskać usunięty konkakt, jak odzyskać usunięte zdjęcia, jak odzyskać pliki z iPhone, jak odzyskać kontakty z iPhone, iPhone, iCloud, Apple iPhone, Apple  Dzięki iCloud możemy zapisać na serwerach Apple nasze kontakty kalendarze, zdjęcia, hasła, czy inne pliki znajdujących się w iUrządzeniu. A co w przypadku ich usunięcia? Zrzut ekranu 2015 08 14 o 08.58.08

Zatem od teraz, aby odzyskać usunięte pliki musicie udać się na stronę iCloud – tutaj, a następnie kliknąć na jeden z trzech linków i postępować zgodnie z instrukcją.

Ważna informacja jest taka, że Apple pozwala na odzyskanie plików i danych do 30 dni od momentu ich usunięcia.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry