iphone14pro

iFixit rozbiera iPhone 14 Pro Max

iFixit wreszcie zamieścił wideo z “rozebrania” iPhone 14 Pro Max, dając nam bliższe spojrzenie na wewnętrzne komponenty urządzenia Apple.

W pierwszej kolejności na szczególną uwagę zasługuje zdjęcie plastikowej przekładki, która zastępuje tackę na kartę SIM w modelu amerykańskim.

iFixit rozbiera iPhone 14 Pro Max ciekawostki jak rozkrecic iphone 14 pro, jak rozebrac iphone 14 pro, iPhone 14 Pro, ifixit  iFixit wreszcie zamieścił wideo z "rozebrania" iPhone 14 Pro Max, dając nam bliższe spojrzenie na wewnętrzne komponenty urządzenia Apple. sim 642x350

Wszystkie cztery modele z serii iPhone 14 sprzedawane w USA nie mają już fizycznej tacki na karty SIM i opierają się w całości na cyfrowych eSIM-ach. iFixit  potwierdza, że Apple nie wykorzystuje wewnętrznej przestrzeni zwolnionej przez usunięcie tacki na inne komponenty lub dodatkową funkcjonalność, ale wypełniło pustkę kwadratowym kawałkiem plastiku. Poza USA wszystkie modele iPhone’a 14 nadal posiadają tackę na kartę SIM.

Na zdjęciach przedstawiony został także nowy szybszy układ A16 Bionic i modem Qualcomm Snapdragon X65, który zapewnia łączność 5G i satelitarną.

iFixit rozbiera iPhone 14 Pro Max ciekawostki jak rozkrecic iphone 14 pro, jak rozebrac iphone 14 pro, iPhone 14 Pro, ifixit  iFixit wreszcie zamieścił wideo z "rozebrania" iPhone 14 Pro Max, dając nam bliższe spojrzenie na wewnętrzne komponenty urządzenia Apple. iphone14pro 6

Przypomnijmy, że standardowe wersje iPhone 14 i iPhone 14 Plus mogą być otwierane od tyłu i są łatwiejsze do naprawy, ze względu na łatwo zdejmowany tylny szklany panel, to niestety te zmiany konstrukcyjne nie obejmują modeli Pro.

Na poniższym wideo wyraźnie widać, że iPhone 14 Pro Max może być otwierany tylko od przodu i nie ma zdejmowanej tylnej szyby. Wewnętrzny projekt urządzenia jest w dużej mierze niezmieniony w stosunku do iPhone’a 13 Pro Max. Brak zdejmowanej tylnej szyby w modelach iPhone 14 Pro sprawia, że naprawy są droższe.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top