OneTech22.09.2020
iFixt rozkłada na części i zdradza pojemność baterii najnowszego Apple Watch Series 6

Eksperci iFixit rozebrali na części Apple Watch Series 6 i opowiedzieli o głównych zmianach wewnątrz najnowszego zegarka firmy Apple.

Główną zmianą jaką zauważono jest to, że w przeciwieństwie do poprzednich generacji zegarków, nowy model Apple Watch otwiera się jak książka, podobnie jak iPhone 11 / 11 Pro. Odkąd Apple usunęło funkcję Force Touch z nowego zegarka, brakuje w nim istotnych komponentów, co ułatwia demontaż Apple Watch Series 6.

Rozłożenie zegarka na części pozwoliło nam także poznać pojemność baterii. Apple Watch Series 6 44 mm otrzymał baterię 1,17 Wh, która jest o 3,5% większa niż w przypadku serii 5. Model 40 mm ma baterię 1,024 Wh, czyli o 8,5% większą niż wersja 40 mm z poprzedniej serii.

Ponadto nowy produkt ma większy silnik Taptic oraz nieco zmodyfikowaną dolną cześć, co przyczyniło się do tego, że zegarek jest minimalnie cieńszy od swojego poprzednika (10,4 mm w porównaniu z 10,74 mm).

Ogólnie rzecz biorąc, iFixit był pod wrażeniem zdolności Apple do „umieszczania” nowych czujników, większej baterii i powiększonego silnika Taptic Engine w smuklejszej obudowie.

Podsumowując, eksperci iFixit ocenili łatwość rozbiórki Apple Watch Series 6 na 6 na 10.

Więcej o najnowszych iZegarkach

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl