Krzysiek Borek28.07.2017
iFrogz wprowadza do sprzedaży słuchawki Impulse Duo Wireless

Przez parę miesięcy korzystałem z bezprzewodowych słuchawek iFrogz InTone Wireless i byłem z nich bardzo zadowolony.

Tym bardziej zdziwiło mnie, że producent wydaje nowy model – Impulse Duo Wireless. Najnowsze słuchawki iFrogz różnią się od poprzednich tym, że wykorzystują 6 mm neodymowe przetworniki, które zapewniają wysoką jakość dźwięku.

Docenią to przede wszystkim audiofile, którym zależy na jak najwyższej jakości dźwięku wydobywającego się ze słuchawek. Dzięki zastosowaniu neodymowych przetworników dostrzeżemy zmiany w jakości basów, średnich i wysokich tonów. Ponadto najnowszy model jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – węglowym (czarnym) i srebrnym.

Duo Wireless należy rozpatrywać, jako następcę Impulse Wireless. które słynęły z dźwięku o wysokiej jakości. Wszystko za sprawą 11 mm przetworników, które ją zapewniają.

Funkcje Impulse Duo Wireless:

  • bezprzewodowe sterowanie za pomocą magnetycznego klipsu
  • nieplączący się kabel
  • odporność na pot (IPX – 2)
  • długi czas pracy, można słuchać muzyki do 10 godzin między ładowaniami

W zestawie ze słuchawkami Impulse Duo Wireless użytkownik otrzyma 3 sztuki wkładek o różnych rozmiarach, które będzie można dopasować pod siebie. Wkładki są objęte dożywotnią gwarancją, a producent wymieni je na nowe, jedynym problemem może okazać się opłacenie kosztów przesyłki. Z drugiej strony to zdecydowanie niższy koszt niż zakup kolejnej pary słuchawek.

Źródło: Informacja prasowa
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek