IKEA opóźnia wydanie inteligentnych zasłon zgodnych z HomeKit ciekawostki zasłony ikea, Premiera, opóźnienie, ikea, homekit  IKEA ogłosiła, że ??opóźni uruchomienie Smart Shades, ponieważ cały czas trwają prace nad aktualizację oprogramowania, która zapewni pracę z HomeKit. ikea

IKEA opóźnia wydanie inteligentnych zasłon zgodnych z HomeKit

IKEA ogłosiła, że ??opóźni uruchomienie Smart Shades, ponieważ cały czas trwają prace nad aktualizację oprogramowania, która zapewni pracę z HomeKit.

Według firmy kolejną aktualizacją pozwoli na pracę zasłon z HomeKit, Amazon Alexa i Google Assistant. Ponadto IKEA planuje również zezwolić na zarządzanie Smart Shades za pośrednictwem aplikacji Tradfri.

IKEA opóźnia wydanie inteligentnych zasłon zgodnych z HomeKit ciekawostki zasłony ikea, Premiera, opóźnienie, ikea, homekit  IKEA ogłosiła, że ??opóźni uruchomienie Smart Shades, ponieważ cały czas trwają prace nad aktualizację oprogramowania, która zapewni pracę z HomeKit. ikea zaslony

Smart Shades będzie jednym z pierwszych gotowych rozwiązań w asortymencie inteligentnych zasłon kompatybilnych z HomeKit. Produkt będzie dostępny w kilku standardowych rozmiarach. Inteligentne zasłony IKEA miały zostać wydane 1 kwietnia w USA, ale już dziś wiemy, że premiera się opóźni.

Kiedy zatem zasłony trafią do sprzedaży? Tego nie wiemy. Gdy tylko to nastąpi od razu damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry