Michał16.05.2018
IKEA rozpoczęła współpracę z Traficar. Co to znaczy?

Na pewno nie raz mieliście taką sytuację, że chcieliście coś kupić w IKEA, ale pojawiał się kłopot z transportem. Od teraz to już nie problem. Dlaczego?

Otóż IKEA rozpoczęła właśnie współpracę z Traficar co skutkuje tym, że będziemy mogli wypożyczyć sobie za tanie pieniądze auto i następnie sami dostarczyć towar do siebie do domu.

Wypożyczenie auta jest banalnie proste. Wystarczy mieć zainstalowaną aplikację Traficar i po zakończeniu zakupów zarezerwować jeden z pojazdów, stojących przed sklepem. Następnie, należy już tylko zeskanować zamieszczony na szybie kod QR, który otwiera pojazd, a kluczyki do auta znajdziemy w schowku.

Od 16 maja pod sklepami IKEA w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu pojawią się samochody dostawcze z największej w Polsce sieci carsharingowej Traficar. Klienci zmieszczą w nich nawet popularną szafę PAX.

Do końca maja samochody pojawią się także pod pozostałymi sklepami IKEA w Polsce. Miejsca parkingowe samochodów TrafiCargo są specjalnie oznaczone kopertą oraz tabliczkami informacyjnymi. W ramach usługi TrafiCargo klienci będą mogli wypożyczyć samochody Renault Kangoo VAN. Ich przestrzeń bagażowa ma wymiary 110x120x190 cm, a z rozłożonymi siedzeniami nawet 290 cm długości, oraz pojemność do 4,6 m3 i ładowność do 800 kg.

Opłaty za samochód wyglądają następująco: 80 gr za kilometr, 50 gr za minute jazdy. Jak Wam się to rozwiązanie podoba?

Aplikację Traficar możecie pobrać poniżej.

Traficar
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz