Ile Apple zaoszczędziło na usunięciu słuchawek i ładowarek z pudełek iPhone? ciekawostki   Dailymail obliczyło ile Apple zaoszczędziło na usunięciu słuchawek i ładowarek z pudełek iPhone od 2020 roku. Jesteście ciekawi? pudelko iphone

Ile Apple zaoszczędziło na usunięciu słuchawek i ładowarek z pudełek iPhone?

Dailymail obliczyło ile Apple zaoszczędziło na usunięciu słuchawek i ładowarek z pudełek iPhone od 2020 roku. Jesteście ciekawi?

Portal Daily Mail obliczył, że firma była w stanie zaoszczędzić od tego momentu – około 5 miliardów funtów czyli 6,5 miliarda dolarów. Udało się to osiągnąć dzięki temu, że firma nie zmieniła ceny swoich urządzeń. Od czasu ogłoszenia zmian Apple sprzedało około 190 milionów iPhone’ów, oszczędzając tym samym około 35 dolarów na jednym opakowaniu.

Ile Apple zaoszczędziło na usunięciu słuchawek i ładowarek z pudełek iPhone? ciekawostki   Dailymail obliczyło ile Apple zaoszczędziło na usunięciu słuchawek i ładowarek z pudełek iPhone od 2020 roku. Jesteście ciekawi? iPhone12 pudelko

Mało tego… W rzeczywistości wielu klientów i tak musiało kupić zasilacz i/lub słuchawki, być może dlatego, że był to ich pierwszy iPhone zakupiony w ich życiu.

Tak więc oprócz oszczędności firma zarobiła także na oddzielnym zakupie ładowarek i słuchawek na szacunkową kwotę dodatkowych 230 mln euro.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top