apple 1

Ile Apple zarabia w ciągu sekundy?

Zastanawialiście się kiedyś ile Apple zarabia w ciągu sekundy? Dziś odpowiemy Wam na to pytanie! Kwota naprawdę robi wrażenie.

Według nowego raportu firma Apple w ciągu jednej sekundy zarabia więcej pieniędzy niż większość Amerykanów w ciągu tygodnia.

Nowe badania, przeprowadzone przez Tipalti, pozwoliły przeanalizować roczne zyski 50 najbardziej znanych firm na świecie, aby znaleźć te, które zarabiają najwięcej na sekundę. Nie dziwi więc, że na szczycie tego konkretnego rankingu znajduje się firma Apple z przychodami w wysokości 151 mld USD dziennie, czyli 1 752 USD na sekundę.

Ile Apple zarabia w ciągu sekundy? ciekawostki ile zarabia apple, ile apple zarabia w ciagu sekundy, Apple  Zastanawialiście się kiedyś ile Apple zarabia w ciągu sekundy? Dziś odpowiemy Wam na to pytanie! Kwota naprawdę robi wrażenie. TimCook

Dla szybkiego porównania, średnia tygodniowa płaca w USA wynosi około 1 237 USD. Zasadniczo osoby zarabiające średnią pensję muszą pracować dłużej niż tydzień, aby zarobić tyle, ile Apple zarabia w ciągu jednej sekundy.

Teraz pomyślcie ile pieniędzy zarobiła firma Apple w czasie, gdy czytaliście ten wpis. Jak Wam się wydaje? Jaka to kwota? Napiszcie w komentarzach!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top