Ile czasu Polacy spędzają w sieci? Oto najnowszy raport Hootsuite i We Are Social polecane, ciekawostki internet, ile siedzimy w sieci, ile polak korzysta z internetu  Według nowego raportu Hootsuite i We Are Social przeciętna osoba spędza w internecie.. no właśnie ile? Poniżej znajdziecie odpowiedź na to pytanie. siec 1

Ile czasu Polacy spędzają w sieci? Oto najnowszy raport Hootsuite i We Are Social

Według nowego raportu Hootsuite i We Are Social przeciętna osoba spędza w internecie.. no właśnie ile? Poniżej znajdziecie odpowiedź na to pytanie.

Jak widzicie na poniższej grafice ludzie spędzają średnio 6 godzin i 42 minuty dziennie w internecie. Innymi słowy, każda osoba spędza ponad 100 dni w roku w sieci! Jest to jakby nie patrzeć ponad 1/4 naszego życia!

Ile czasu Polacy spędzają w sieci? Oto najnowszy raport Hootsuite i We Are Social polecane, ciekawostki internet, ile siedzimy w sieci, ile polak korzysta z internetu  Według nowego raportu Hootsuite i We Are Social przeciętna osoba spędza w internecie.. no właśnie ile? Poniżej znajdziecie odpowiedź na to pytanie. internet

Statystyki według krajów pokazują, że najwięcej czasu w sieci spędzają mieszkańcy Filipin – około 10 godzin i 2 minuty, a najmniej – Japończycy, którzy korzystają z sieci tylko przez 3 godziny i 45 minut dziennie. A co z Polska? Jak widać powyżej przeciętny Polak korzysta z internetu przez 6 godzin i dwie minuty w ciągu dnia.

A Ty ile czasu spędzasz w sieci?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top