flip3

Ile kosztuje wymiana ekranu w Samsung Galaxy Z Fold3 i Flip3

Elastyczne smartfony, jak widzieliśmy już nie raz, są praktycznie bezużyteczne. Żeby tego było mało, to koszty napraw mogą być ogromne. Dziś powiemy Wam ile kosztuje wymiana ekranu w Samsung Galaxy Z Fold3 i Flip3.

Z informacji jakie pojawiły się w sieci koszt wymiany ekranu głównego w przypadku Fold3 to około 480 dolarów, a za wymianę ekranu w Flip3 trzeba zapłacić 370 dolarów. Tak, są to ekrany główne. Wymiana ekranów zewnętrznych jest nieco tańsza i wynosi odpowiednio 150 i 100 dolarów.

Ile kosztuje wymiana ekranu w Samsung Galaxy Z Fold3 i Z Flip3

Ile kosztuje wymiana ekranu w Samsung Galaxy Z Fold3 i Flip3 ciekawostki Samsung Galaxy Z Fold3, Samsung Galaxy Z Flip3, Ile kosztuje wymiana ekranu w Samsung Galaxy Z Fold3 i Flip3  Elastyczne smartfony, jak widzieliśmy już nie raz, są praktycznie bezużyteczne. Żeby tego było mało, to koszty napraw mogą być ogromne. Dziś powiemy Wam ile kosztuje wymiana ekranu w Samsung Galaxy Z Fold3 i Flip3. Sams 1
Fot. Dan Seifert / The Verge

Należy jednak pamiętać, że Samsung zapewnia roczną gwarancję na telefony, więc jeśli ekran pęknie w sposób, który jest objęty gwarancją , nie zapłacisz za naprawę. Samsung oferuje również subskrypcję Samsung Care Plus, która kosztuje 12,99 USD miesięcznie. Jeśli wykupisz subskrypcję to pogwarancyjna wymiana ekranu będzie nieco tańsza i wyniesie 249 USD. Należy pamiętać, że Samsung Care Plus obejmuje do trzech wymian ekranów rocznie.

Dla przypomnienia dodamy, że koszt wymiany ekranów w przypadku Fold2 i Flipa 5G były droższy i wynosił odpowiednio 550 i 500 USD.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top