Ile maksymalnie aplikacji zmieści się w iPhone? Sprawdźmy! polecane, ciekawostki iPhone, Aplikacje  Zastanawialiście się kiedyś ile maksymalnie aplikacji można zainstalować na iPhone? Dziś odpowiemy Wam na to pytanie! folder

Ile maksymalnie aplikacji zmieści się w iPhone? Sprawdźmy!

Zastanawialiście się kiedyś ile maksymalnie aplikacji można zainstalować na iPhone? Dziś odpowiemy Wam na to pytanie!

Jeden z użytkowników (pewnie będący na kwarantannie) obliczył ile apek jest w stanie pomieścić iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max. Zaczynamy!

Ile maksymalnie aplikacji zmieści się w iPhone? Sprawdźmy! polecane, ciekawostki iPhone, Aplikacje  Zastanawialiście się kiedyś ile maksymalnie aplikacji można zainstalować na iPhone? Dziś odpowiemy Wam na to pytanie! iPhone 2

iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max i zapewne iPhone 11 posiada 15 stron. Na każdej stronie można maksymalnie umieścić  24 aplikacje lub 24 foldery – my skupimy się na folderach. 24 foldery x 15 stron daje nam 360 folderów.

W każdym folderze dostępnych jest 15 stron po 9 aplikacji co daje nam sumę 135 aplikacji w jednym folderze. Nie zapomnijmy do docku! W docku jak wiecie możemy umieścić 4 foldery po 135 aplikacji w każdym co daje nam łącznie 540 aplikacji.

Wynik

360 folderów x 135 apek w folderze + 540 aplikacji w docku = 49 140 aplikacji!

Jak widzicie na iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max jesteśmy w stanie zainstalować maksymalnie aż 49 140 aplikacji!

Niestety instalacja takiej ilości apek jest niezwykle trudna. Przede wszystkim można to zrobić jedynie na iPhone z pamięcią 512 GB i tylko wtedy, gdy wielkość każdej z instalowanych apek nie będzie przekraczać 10 MB.

Co Wy na to? Spodziewaliście się aż takiego wyniku? A jak to wygląda na iPhone X i starszych iPhone? Sprawdźcie i dajcie nam znać w komentarzach.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry