iphone14pro

Ile miejsca zajmuje film ProRes 4K nagrany iPhone 14 Pro

Jeśli planujesz zakup iPhone 14 Pro lub iPhone 14 Pro Max i zamierzasz nagrywać filmy formacie  ProRes 4K to musisz wiedzieć o dwóch rzeczach.

Pierwsza rzecz to “waga” filmu, czyli ilość zajmowanego miejsca w urządzeniu. Wideo w formacie ProRes w nagrane iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro podobniej jak miało to miejsce w przypadku iPhone 13 Pro lub iPhone 13 Pro Max zajmuje bardzo dużo miejsca.

Ile miejsca zajmuje minutowy film ProRes 4K nagrany iPhone 14 Pro

Ile miejsca zajmuje film ProRes 4K nagrany iPhone 14 Pro ciekawostki ProRes 4K w iphone 14 pro, ProRes 4K, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, ile wazy film ProRes 4K, ile miejsca zajmuje wideo ProRes 4K  Jeśli planujesz zakup iPhone 14 Pro lub iPhone 14 Pro Max i zamierzasz nagrywać filmy formacie  ProRes 4K to musisz wiedzieć o dwóch rzeczach. iPhone13 wideo

Według pierwszych danych, każda minuta filmu w formacie ProRes 4K HDR zajmuje 6 GB przestrzeni! Ale to nie wszystko. Apple podobnie jak w modelach 13 Pro wprowadziło ograniczenia jeśli chodzi o filmy ProRes w jakości 4K. Filmy w takiej jakości można nagrywać tylko na iPhone 14 Pro i Pro Max o pojemności 256 GB lub większej. Powód? Ogromna waga filmów.

Jeśli jeszcze nie wiesz co to jest ProRes, to więcej na ten temat możesz przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top