Ile może kosztować kartka papieru? Bardzo dużo, jeśli jest to podanie o pracę Steve'a Jobsa polecane, ciekawostki Steve Jobs, podanie o pracę Steva Jobsa, podanie o prace, CV, aukcja  Rzadkie podanie o pracę wypełnione przez Steve'a Jobsa zostanie wystawione na aukcję internetową Chatterfields w dniu urodzin założyciela Apple. Steve Jobs 1300x700

Ile może kosztować kartka papieru? Bardzo dużo, jeśli jest to podanie o pracę Steve’a Jobsa

Rzadkie podanie o pracę wypełnione przez Steve’a Jobsa zostanie wystawione na aukcję internetową Chatterfields w dniu urodzin założyciela Apple.

Jobs wypełnił ten kwestionariusz w 1973 roku. W dokumencie zwraca uwagę na swoje podstawowe umiejętności, w tym literaturę angielską, pracę z komputerami i kalkulatorami oraz zainteresowanie projektowaniem i inżynierią.

Ile może kosztować kartka papieru? Bardzo dużo, jeśli jest to podanie o pracę Steve'a Jobsa polecane, ciekawostki Steve Jobs, podanie o pracę Steva Jobsa, podanie o prace, CV, aukcja  Rzadkie podanie o pracę wypełnione przez Steve'a Jobsa zostanie wystawione na aukcję internetową Chatterfields w dniu urodzin założyciela Apple. stevejobsquestionnaire

Rok później Jobs dołączył do Atari jako technik, gdzie pracował ze Stevem Wozniakiem przed założeniem Apple w 1976 roku.

W 2018 roku CV zostało sprzedane na aukcji za ponad 175 000 dolarów. Nowa aukcja internetowa będzie prowadzona przez Charterfields od 24 lutego do 24 marca.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry