Ile osób na całym świecie korzysta z usługi Apple Pay? ciekawostki   Popularność mobilnych płatności Apple Pay w ostatnich latach stale rośnie. Gigant co chwile dodaje do usługi nowe banki i nowe kraje. Zatem ile osób korzysta z usługi na całym świecie? ApplePay logo1

Ile osób na całym świecie korzysta z usługi Apple Pay?

Popularność mobilnych płatności Apple Pay w ostatnich latach stale rośnie. Gigant co chwile dodaje do usługi nowe banki i nowe kraje. Zatem ile osób korzysta z usługi na całym świecie?

Według Loup Venture, 43% właścicieli iPhone’ów na całym świecie korzystało z tej usługi w czwartym kwartale 2018 r. 43% to mniej więcej 383 miliony osób.

Ile osób na całym świecie korzysta z usługi Apple Pay? ciekawostki   Popularność mobilnych płatności Apple Pay w ostatnich latach stale rośnie. Gigant co chwile dodaje do usługi nowe banki i nowe kraje. Zatem ile osób korzysta z usługi na całym świecie? AP

Jedną z przyczyn rosnącego korzystania z usługi Apple Pay jest uruchomienie usługi Apple Pay Cash w styczniu 2017 r., która umożliwia wysyłanie pieniędzy za pośrednictwem wiadomości.

Analitycy przewidują, że liczba użytkowników Apple Pay będzie nadal rosnąć, ponieważ na świecie dostępnych jest coraz więcej miejsc w których to może płacić za towary i usługi w sposób zbliżeniowy.

A kto z Was korzysta z Apple Pay? Ja niestety cały czas czekam, aż usługa pojawi się w banku Millennium. Mam nadzieję, że uruchomienie usługi nastąpi już w najbliższy wtorek.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top