Ile osób w 2018 roku skorzystało z programu tańszej wymiany baterii w iPhone? ciekawostki program wymiany baterii, iPhone, bateria, 2018  W grudniu 2017 r. Apple publicznie przyznało się do spowalniania iPhone?a, który miał zużytą baterię. Nie spodobało się to wielu osobom. iPhoneSE6

Ile osób w 2018 roku skorzystało z programu tańszej wymiany baterii w iPhone?

W grudniu 2017 r. Apple publicznie przyznało się do spowalniania iPhone?a, który miał zużytą baterię. Nie spodobało się to wielu osobom.

Aby odzyskać zaufanie konsumentów, niemal natychmiast uruchomiono program tańszej wymiany baterii iPhone’a, który działał przez 2018 r.

Jak się okazało, zainteresowanie usługą było ogromne. W zeszłym roku Apple wymieniło około 11 milionów baterii w iPhone’ach! W poprzednich latach liczba osób wymieniających baterię w swoich iUrządzeniach nigdy nie przekraczała 2 mln.

Ile osób w 2018 roku skorzystało z programu tańszej wymiany baterii w iPhone? ciekawostki program wymiany baterii, iPhone, bateria, 2018  W grudniu 2017 r. Apple publicznie przyznało się do spowalniania iPhone?a, który miał zużytą baterię. Nie spodobało się to wielu osobom. bateria6s 9

Niestety są i minusy tak wielkiego zainteresowania tym programem. Oczywiste jest, że wielu użytkowników wymieniających baterię w swoim iPhone automatycznie przestało interesować się wymianą telefonu na nowszy model.  Dlaczego? Po co zmieniać iPhone’a, jeśli gadżet znów ma sprawną baterię, a jego szybkość działania wzrosła dzięki aktualizacji do wersji iOS 12.

Program tańszej wymiany baterii zakończył się 31 grudnia 2018 r. W chwili obecnej firma wymienia baterie po wcześniej ustalonych cenach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top