telegram 4

Ile osób wykupiło płatną subskrypcję Telegram Premium?

Pavel Durov zdradził ile osób korzysta z płatnej subskrypcji Telegram Premium. Jesteście ciekawi? Zdradzimy, że wyniki przerosły oczekiwania.

Durov zauważył, że zespół messengera podszedł do reklam nie zaniedbując prywatności użytkowników. Pavel twierdzi, że żadne dane osobowe nie są wykorzystywane do targetowania, a promowane wiadomości są wyświetlane tylko w kanałach publicznych. W efekcie reklamy wprowadziły Telegram na drogę do finansowej stabilności.

Ile osób wykupiło płatną subskrypcję Telegram Premium? ciekawostki telegram premium, ile osób korzysta z Telegram Premium  Pavel Durov zdradził ile osób korzysta z płatnej subskrypcji Telegram Premium. Jesteście ciekawi? Zdradzimy, że wyniki przerosły oczekiwania. telegram 2

Subskrypcja Telegram Premium została wprowadzona pięć miesięcy temu. Durov twierdzi, że szybko zyskała ona milion subskrybentów. Pavel dodał, że ten start okazał się sukcesem, Telegram Premium z każdym dniem systematycznie rośnie i pewnego dnia będzie mógł nawet konkurować z reklamami pod względem udziału w przychodach.

Durov stwierdził, że dzięki udanej monetyzacji Telegram może opłacać serwery, ruch i pensje, co jest niezbędne do tworzenia nowych funkcji i wspierania istniejących.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top