iphone15 2

Ile pamięci RAM będzie miał iPhone 15, a ile iPhone 15 Pro?

Ile pamięci RAM będzie miał iPhone 15, a ile modele iPhone 15 Pro? Dziś prawdopodobnie poznaliśmy odpowiedź na to ważne pytanie.

Wiele wskazuje na to, że kolejna generacja iPhone’ów będzie posiadać więcej pamięci RAM niż obecna. Jednakże zmiany mają dotyczyć tylko wersji Pro. Dla przypomnienia dodamy, że wszystkie aktualne iPhone – iPhone 14, iPhone 14 PlusiPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max wyposażone są w 6 GB RAM-u.

Ile pamięci RAM ma iPhone 15, a ile iPhone 15 Pro

Ile pamięci RAM będzie miał iPhone 15, a ile iPhone 15 Pro? ciekawostki ram w iPhone 15 pro, iphone 15 pro, ile ramu ma iPhone 15 pro max, ile ramu ma iPhone 15 pro, ile ramu ma iPhone 15 plus, ile ramu ma iPhone 15  Ile pamięci RAM będzie miał iPhone 15, a ile modele iPhone 15 Pro? Dziś prawdopodobnie poznaliśmy odpowiedź na to ważne pytanie. iPhone15Pro

Najnowsze plotki mówią o tym, że tylko droższe modele iPhone 15 Pro i 15 Pro Max otrzymają 8 GB RAM-u zamiast dotychczasowych 6 GB. Ta zmiana jest w pełni uzasadniona, ponieważ modele Pro zawsze były bardziej wydajne i posiadały więcej pamięci RAM. Zwiększenie ilości pamięci RAM w modelach Pro pozwoli na jeszcze szybsze i płynniejsze działanie aplikacji oraz zwiększy ogólną wydajność urządzenia.

Tańsze modele iPhone 15, czyli podstawowa wersja iPhone 15 oraz iPhone 15 Plus, będą prawdopodobnie nadal wyposażone w 6 GB RAM-u. Decyzja o pozostawieniu tej samej ilości pamięci RAM w tańszych modelach jest związana z próbą utrzymania niższej ceny, co jest szczególnie ważne w obliczu rosnącej konkurencji na rynku.

Należy jednak zauważyć, że informacje o zmianie ilości pamięci RAM w iPhone 15 są na razie tylko plotkami, a Apple nie potwierdziło oficjalnie tych informacji. Niemniej jednak, wiele wskazuje na to, że kolejna generacja iPhone’ów będzie wyposażona w więcej pamięci RAM niż poprzednia.

Warto również zauważyć, że jeśli Apple zdecyduje się zwiększyć ilość pamięci RAM w iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max, to będzie to kolejna zmiana po wprowadzeniu nowego standardu pamięci RAM LPDDR5 w modelach iPhone 14 Pro i 14 Pro Max. Warto zauważyć, że LPDDR5 to obecnie najnowszy standard pamięci RAM, który jest wykorzystywany w smartfonach.

Co o tym myślisz? Czy podstawowa wersja najnowszego iPhone także powinna być wyposażona w większą ilość pamięci RAM? Daj nam koniecznie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi co o tym myślisz.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top