Ile RAM-u ma najnowszy Phone SE 3 ciekawostki ram w iphone se 3, pamiec ram w iphone se 3, ile ramu ma iphone se 3 2022, Ile RAM ma iPhone SE 3, ile pamieci ram ma iphone se 3  MacRumors podzielił się informacją mówiącą o tym, że Apple zwiększyło ilość pamięci RAM w iPhone SE 3, który został przedstawiony podczas prezentacji Peek Performance. iPhoneSE3 1 1300x700

Ile RAM-u ma najnowszy Phone SE 3

MacRumors podzielił się informacją mówiącą o tym, że Apple zwiększyło ilość pamięci RAM w iPhone SE 3, który został przedstawiony podczas prezentacji Peek Performance.

Twórcy znaleźli w wersji beta Xcode 13.3 Release Candidate informację o tym, że  w nowym iPhone SE 3 jest z 4 GB pamięci RAM. Dla porównania model 2020 wyposażony jest w zaledwie 3 GB pamięci RAM.

Ile RAM-u ma najnowszy Phone SE 3 ciekawostki ram w iphone se 3, pamiec ram w iphone se 3, ile ramu ma iphone se 3 2022, Ile RAM ma iPhone SE 3, ile pamieci ram ma iphone se 3  MacRumors podzielił się informacją mówiącą o tym, że Apple zwiększyło ilość pamięci RAM w iPhone SE 3, który został przedstawiony podczas prezentacji Peek Performance. iPhoneSE3 4

Większa ilość pamięci RAM pozwoli większej licznie aplikacji i stron załadowanych w Safari, aktywnie działać w tle. Jet to szczególnie przydatne np przy edytorach zdjęć i wideo.

Więcej na temat SE 3 możecie przeczytać poniżej.

Przypomnimy, że cena iPhone SE 2022 w Polsce zaczyna się od 2299 zł. Wszystkie modele z tej serii będą dostępne w przedsprzedaży od 11 marca, a na półki sklepowe smartfon trafi w piątek 18 marca 2022 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top