Ile w ciągu ostatnich 10 dni zarobili twórcy aplikacji FaceApp? ciekawostki   FaceApp, czyli aplikacja do starzenia się lub odmładzania cieszy się w ostatnich dniach ogromną popularnością. Jesteście ciekawi ile twórcy apki zarobili w zaledwie 10 ostatnich dni? FaceApp

Ile w ciągu ostatnich 10 dni zarobili twórcy aplikacji FaceApp?

FaceApp, czyli aplikacja do starzenia się lub odmładzania cieszy się w ostatnich dniach ogromną popularnością. Jesteście ciekawi ile twórcy apki zarobili w zaledwie 10 ostatnich dni?

Jak donosi Forbes aplikacja przez ostatnie 10 dni zarobiła ponad 1 milion dolarów. Od 9 do 10 lipca pobrano ją aż 6,5 miliona razy.

Ile w ciągu ostatnich 10 dni zarobili twórcy aplikacji FaceApp? ciekawostki   FaceApp, czyli aplikacja do starzenia się lub odmładzania cieszy się w ostatnich dniach ogromną popularnością. Jesteście ciekawi ile twórcy apki zarobili w zaledwie 10 ostatnich dni? IMG 0026 750x433

Większość przychodów – 746 000 USD – pochodzi z urządzeń z iOS. FaceApp zajmuje pierwsze bowiem miejsce w App Store w 154 krajach na 155 w których jest dostępny sklep z aplikacjami Apple. Tylko w Chinach aplikacja jest na piątym miejscu.

Od 2017 r. FaceApp pobrano 73,2 miliona razy. Całkowity dochód twórców apki szacuje się na 11,6 mln USD.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry