Ile w ciągu ostatnich 10 dni zarobili twórcy aplikacji FaceApp? ciekawostki   FaceApp, czyli aplikacja do starzenia się lub odmładzania cieszy się w ostatnich dniach ogromną popularnością. Jesteście ciekawi ile twórcy apki zarobili w zaledwie 10 ostatnich dni? FaceApp

Ile w ciągu ostatnich 10 dni zarobili twórcy aplikacji FaceApp?

FaceApp, czyli aplikacja do starzenia się lub odmładzania cieszy się w ostatnich dniach ogromną popularnością. Jesteście ciekawi ile twórcy apki zarobili w zaledwie 10 ostatnich dni?

Jak donosi Forbes aplikacja przez ostatnie 10 dni zarobiła ponad 1 milion dolarów. Od 9 do 10 lipca pobrano ją aż 6,5 miliona razy.

Ile w ciągu ostatnich 10 dni zarobili twórcy aplikacji FaceApp? ciekawostki   FaceApp, czyli aplikacja do starzenia się lub odmładzania cieszy się w ostatnich dniach ogromną popularnością. Jesteście ciekawi ile twórcy apki zarobili w zaledwie 10 ostatnich dni? IMG 0026 750x433

Większość przychodów – 746 000 USD – pochodzi z urządzeń z iOS. FaceApp zajmuje pierwsze bowiem miejsce w App Store w 154 krajach na 155 w których jest dostępny sklep z aplikacjami Apple. Tylko w Chinach aplikacja jest na piątym miejscu.

Od 2017 r. FaceApp pobrano 73,2 miliona razy. Całkowity dochód twórców apki szacuje się na 11,6 mln USD.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry