iPhone

Ile zarabiają sprzedawcy iPhone’ów?

Ile zarabiają sprzedawcy iPhone’ów? Dużo! Jeden z nich tylko dzięki używanym smartfonom Apple zaoszczędził przez kilka lat pieniądze na zakup mieszkania.

Ostatnio, ze względu na różne czynniki, coraz mniej użytkowników co roku zmienia swoje smartfony. Jednocześnie coraz więcej użytkowników jest gotowych kupować używane modele po obniżonych cenach. Rynek używanych smartfonów rośnie.

Telefony komórkowe Apple są liderami na rynku urządzeń używanych. Sprzedawcy iPhone’ów i innych używanych urządzeń potwierdzają, że w porównaniu z telefonami z Androidem telefony Apple zachowują swoją wartość znacznie dłużej.

Ile zarabiają sprzedawcy iPhone'ów? ciekawostki sprzedaż iPhone, iPhone, Apple  Ile zarabiają sprzedawcy iPhone'ów? Dużo! Jeden z nich tylko dzięki używanym smartfonom Apple zaoszczędził przez kilka lat pieniądze na zakup mieszkania. iPhone Samsung

Nawet iPhone 12 Pro Max, wydany dwa lata temu, nadal kosztuje w Chinach 700-800 dolarów. Cena wielu nowych telefonów komórkowych z Androidem spada o setki dolarów po kilku dniach użytkowania. Na ten temat przeprowadzono wiele badań.

Inny sprzedawca w niedawnym wywiadzie stwierdził, że nie może się doczekać premiery iPhone 14 :

„Następnym krokiem jest oczekiwanie na premierę iPhone’a 14. Nadchodzi najlepszy czas na zarabianie pieniędzy.”

Stwierdził, że w zeszłym roku zarobił ponad 44 000 dolarów w ciągu dwóch miesięcy odsprzedając iPhone’y 13.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top