OneTech30.03.2020
iMac dla każdego kolegi z zespołu, czyli kosztowna czerwona kartka Ronaldo w meczu z Valencią

Słynny piłkarz Cristiano Ronaldo dołączył do Juventusu w zeszłym roku, ale jego debiut w koszulce Juventusu w Lidze Mistrzów nie był najszczęśliwszy.

Jak zapewne pamiętacie, Ronaldo podczas debiutu w meczu z Valencią w Lidze Mistrzów w zeszłym roku otrzymał czerwoną kartę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale  kiedy trenerem Juventusu był Massimiliano Allegri w klubie panował taki zwyczaj, że każdy zawodnik, który otrzyma czerwoną kartkę musi kupić swoim kolegom z drużyny prezent.

Wojciech Szczęsny w jednym z wywiadów powiedział, że Cristiano Ronaldo początkowo uważał iż niesłusznie otrzymał czerwoną kartkę w meczu z Valencią, ale w końcu pogodził się z decyzją sędziego i ostatecznie kupił swoim kolegom z drużyny po iMacu.

Zajęło mu to trochę czasu, ponieważ początkowo nie chciał zaakceptować tej czerwonej kartki i upierał się, że nie zrobił nic złego. Dyskusja trwała około dwa miesiące, ale ostatecznie wszyscy dostaliśmy iMaca – mówi Wojciech Szczęsny.

Bramkarz reprezentacji Polski przyznał, że sam musiał kupić prezent całej drużynie (słuchawki Beats) po tym jak spóźnił się na jeden z treningów.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl