Imponująca reklama 3D nowych produktów Samsunga polecane, ciekawostki Wideo, Samsung, reklama 3D  Samsung rozpoczął globalną kampanię reklamową Galaxy Unpacked 2020 na największych fasadach budynków na całym świecie.
 Samsung 1

Imponująca reklama 3D nowych produktów Samsunga

Samsung rozpoczął globalną kampanię reklamową Galaxy Unpacked 2020 na największych fasadach budynków na całym świecie.

Banery i filmy wideo pojawiły się już w wielu miejscach. Reklamy wykonane są w odcieniach brązu, a kształty przepływają z jednego do drugiego, co sugeruje elastyczną funkcjonalność przyszłych gadżetów.

Pierwsze obrazy pojawiły się w zeszłym tygodniu, a teraz na budynku słynnego centrum handlowego COEX w Seulu zadebiutowała reklama wideo 3D w tym samym stylu. Możecie ją zobaczyć poniżej.

Podczas wydarzenia, które dobędzie się 5 sierpnia 2020 roku Samsung ma zaprezentować Galaxy Z Fold 2, tablet Galaxy Note20 Ultra z rysikiem S Pen, kolejne smartwatche Galaxy Watch oraz w pełni bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds Live.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry