iMyFone Fixppo - narzędzie do naprawy systemów iOS, iPadOS i tvOS poradniki, ciekawostki jak naprawić iOS, iMyFone Fixppo recenzja, iMyFone Fixppo, co to jest iMyFone Fixppo iMyFone Fixppo o którym chcielibyśmy napisać Wam dzisiaj, to proste narzędzie do naprawy m.in. systemu iOS i iPadOS czyli przeznaczone jest dla iPhone, iPad i innych urządzeń Apple.  fixpoo 1300x700

iMyFone Fixppo – narzędzie do naprawy systemów iOS, iPadOS i tvOS

iMyFone Fixppo o którym chcielibyśmy napisać Wam dzisiaj, to proste narzędzie do naprawy m.in. systemu iOS i iPadOS czyli przeznaczone jest dla iPhone, iPad i innych urządzeń Apple. 

Założona w regionie Azji i Pacyfiku w 2015 roku, iMyFone to marka, która koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań każdego problemu systemowego, który może powodować problemy z urządzeniami iOS. Jednym z produktów firmy jest iMyFone Fixppo, czyli proste narzędzie do rozwiązywania i naprawy wszelkiego rodzaju problemów z iOS i iPadOS bez pomocy “technika”. Dzięki tej aplikacji możesz m.in. naprawić iPhone’a, którego nie można przywrócić.

Kluczowe cechy iMyFone Fixppo

iMyFone Fixppo - narzędzie do naprawy systemów iOS, iPadOS i tvOS poradniki, ciekawostki jak naprawić iOS, iMyFone Fixppo recenzja, iMyFone Fixppo, co to jest iMyFone Fixppo iMyFone Fixppo o którym chcielibyśmy napisać Wam dzisiaj, to proste narzędzie do naprawy m.in. systemu iOS i iPadOS czyli przeznaczone jest dla iPhone, iPad i innych urządzeń Apple.  fix1

Oto interfejs i  kluczowe cechy iMyFone Fixppo, które sprawiają, że jest to jedno z najlepszych narzędzi do naprawy systemów iOS, iPadOS i tvOS.

Interfejs użytkownika

iMyFone Fixppo - narzędzie do naprawy systemów iOS, iPadOS i tvOS poradniki, ciekawostki jak naprawić iOS, iMyFone Fixppo recenzja, iMyFone Fixppo, co to jest iMyFone Fixppo iMyFone Fixppo o którym chcielibyśmy napisać Wam dzisiaj, to proste narzędzie do naprawy m.in. systemu iOS i iPadOS czyli przeznaczone jest dla iPhone, iPad i innych urządzeń Apple.  fixppo interface

Fixppo ma niezwykle prosty i przyjazny dla użytkownika GUI (graficzny interfejs użytkownika), który czyni go ulubionym wśród użytkowników.

iMyFone Fixppo - narzędzie do naprawy systemów iOS, iPadOS i tvOS poradniki, ciekawostki jak naprawić iOS, iMyFone Fixppo recenzja, iMyFone Fixppo, co to jest iMyFone Fixppo iMyFone Fixppo o którym chcielibyśmy napisać Wam dzisiaj, to proste narzędzie do naprawy m.in. systemu iOS i iPadOS czyli przeznaczone jest dla iPhone, iPad i innych urządzeń Apple.  fix guide 2

Grafiki są duże, czytelne, a opisy pod zdjęciami sprawiają, że każda osoba poradzi sobie z wprowadzeniem urządzenia w tryb DFU czy inny.

Prywatność

Czy aplikacja jest bezpieczna?  Tak! Fixppo to bezpieczne narzędzie. nie znajdziemy tutaj żadnych reklam czy innych rzeczy. Co ważne iMyFone nie udostępnia Twoich danych firmom trzecim.

Zdolność z urządzeniami

Aplikacja jest kompatybilna z bardzo z szeroką gamą urządzeń Apple, takich jak iPhone (w tym ostatnio wydany iPhone 13 działający na iOS 15), iPad, Apple TV, iPod touch itp. Ponadto jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami iOS, w tym ostatnio wydanymi iOS 15.

Błędy, które można naprawić za pomocą iMyFone Fixppo

iMyFone Fixppo - narzędzie do naprawy systemów iOS, iPadOS i tvOS poradniki, ciekawostki jak naprawić iOS, iMyFone Fixppo recenzja, iMyFone Fixppo, co to jest iMyFone Fixppo iMyFone Fixppo o którym chcielibyśmy napisać Wam dzisiaj, to proste narzędzie do naprawy m.in. systemu iOS i iPadOS czyli przeznaczone jest dla iPhone, iPad i innych urządzeń Apple.  bledy

Oto kilka najczęstszych błędów, które może naprawić:

 1. iPhone. iPad utknął w trybie odzyskiwania.
 2. Zawieszenie na logo Apple.
 3. „Biały ekran śmierci”.
 4. „Czarny ekran śmierci”.
 5. Urządzenie nie włącza się.
 6. Problem z zamrożonym ekranem.
 7. Problemy z Apple TV
 8. Inne problemy z systemem iPadOS, iOS, tvOS.

Jak korzystać z narzędzia

iMyFone Fixppo - narzędzie do naprawy systemów iOS, iPadOS i tvOS poradniki, ciekawostki jak naprawić iOS, iMyFone Fixppo recenzja, iMyFone Fixppo, co to jest iMyFone Fixppo iMyFone Fixppo o którym chcielibyśmy napisać Wam dzisiaj, to proste narzędzie do naprawy m.in. systemu iOS i iPadOS czyli przeznaczone jest dla iPhone, iPad i innych urządzeń Apple.  fx2

Dzięki temu fantastycznemu narzędziu do naprawy systemu iOS nie musisz znać się na technologii. Wykonaj poniższe czynności, aby rozwiązać wszelkie problemy, które mogą wystąpić na urządzeniu z systemem iOS.

01. Pobierz i zainstaluj iMyFone Fixppo z oficjalnej strony internetowej.
02. Podłącz urządzenie iOS do komputera Mac lub PC.
03. Uruchom narzędzie.
04. Wybierz tryb naprawy: dostępne są dwa tryby (standardowy i zaawansowany).

 • Standardowy tryb naprawy do rozwiązywania problemów z iOS bez utraty danych.
 • Tryb zaawansowany służy do rozwiązywania problemów z iOS, których nie można rozwiązać za pomocą standardowego trybu naprawy. Korzystając z zaawansowanego trybu naprawy, użytkownicy muszą wykonać kopię zapasową swoich danych, ponieważ zaawansowany tryb naprawy usuwa wszystkie dane z urządzenia z systemem iOS. Tryb można włączyć po najechaniu na ikonę „Tryb zaawansowany”.

05. Wejdź/wyjdź z trybu odzyskiwania, który umożliwia użytkownikom iOS wchodzenie i wychodzenie z trybu odzyskiwania podczas rozwiązywania problemów z urządzeniem.
06. Pobierz oprogramowanie układowe, wybierając model urządzenia i wybierając najnowszą wersję oprogramowania układowego (możesz wybrać dowolną ze starszych wersji oprogramowania układowego)
07. Kliknij „Pobierz”, aby rozpocząć proces pobierania oprogramowania.
08. Po zakończeniu pobierania oprogramowania układowego kliknij „Start”, aby rozpocząć proces naprawy.
09. Twoje urządzenie uruchamia się po procesie naprawy.

Szczegółowy poradnik pokazujący działanie dostępny jest na stronie producenta – w tym miejscu.

Cennik

iMyFone Fixppo - narzędzie do naprawy systemów iOS, iPadOS i tvOS poradniki, ciekawostki jak naprawić iOS, iMyFone Fixppo recenzja, iMyFone Fixppo, co to jest iMyFone Fixppo iMyFone Fixppo o którym chcielibyśmy napisać Wam dzisiaj, to proste narzędzie do naprawy m.in. systemu iOS i iPadOS czyli przeznaczone jest dla iPhone, iPad i innych urządzeń Apple.  cena1

Oto plany cenowe Fixppo dla systemu macOS i Windows:

 • Abonament miesięczny — 29,95 USD miesięcznie za 1 urządzenie z systemem iOS.
 • Abonament roczny — 39,95 USD rocznie za abonament na 1 urządzenie z systemem iOS.
 • Abonament dożywotni — 49,95 USD za 5 urządzeń z systemem iOS.

Oprogramowanie możecie pobrać wersja Fixpoo dla macOS, wersja dla Windows

Podsumowanie

Urządzenia Apple to solidne urządzenia zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, ale czasami napotykamy na błędy czy to przy aktualizacji czy przy wymazywaniu danych. Wtedy właśnie z pomocą przychodzi nam Fixppo.

Przypomnimy jeszcze raz co potrafi to niewielkie narzędzie:

 • Zresetuj iPhone’a/iPada/iPoda touch, nawet bez hasła jednym kliknięciem.
 • Wejdź/wyjdź z trybu odzyskiwania jednym kliknięciem.
 • Napraw swój iPhone/iPad/iPod touch/Apple TV bez utraty danych.
 • Przywrócenie systemu iOS do poprzedniej wersji bez konieczności korzystania z programu Jailbreak.
 • Obsługa wszystkich wersji iOS i urządzenia, w tym iOS 15 i modele iPhone’a 13.Nie można jednak wykluczyć, że urządzenie z systemem iOS czy iPadOS rozwinie błąd systemowy. W takich przypadkach iTunes może nie być w stanie rozwiązać niektórych złożonych problemów związanych z iOS.

Na koniec warto dodać, że dostępna jest darmowa wersja próbna, która niestety ma pewne ograniczenia.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top