Michał07.11.2018
iMyFone LockWiper – aplikacja, która szybko usunie kod zabezpieczający iPhone’a

iMyFone LockWiper to aplikacja, która przyda się wszystkim zapominalskim. Za pomocą tej niewielkiej aplikacji szybko i bez problemu pozbędziemy się kodu zabezpieczającego iPhone’a.

Aplikacja jest w stanie nie tylko usunąć zabezpieczenie jakim jest kod PIN, ale także bez problemu poradzi sobie z Touch ID czy Face ID. Warto również dodać, że apka dostępna jest zarówno na Mac jak i Windows.

A teraz przejdźmy do sedna. Oto co należy zrobić, aby przy pomocy iMyFone LockWiper szybko usunąć zabezpieczenie iUrządzenia.

Pierwsza rzecz to oczywiście pobranie i uruchomienie aplikacji. Gdy to zrobimy klikamy przycisk START.

Teraz podłączamy iUrządzenie do komputera za pomocą kabla i wybieramy model iPhone’a. Po kliknięciu wykonujemy wszystkie czynności wedle instrukcji, a następnie czekamy kilka minut, aż zakończy się proces identyfikacji urządzenia.

Kolejną rzeczą jest wybranie odpowiedniego oprogramowania. W tym celu należy wybrać z listy model iPhone oraz wersję iOS. Można też wskazać plik .ipsw jeśli takowy posiadamy na komputerze.

Po pobraniu lub wskazaniu pliku z oprogramowaniem klikamy na polu Start to Verify. Jeśli weryfikacja się powiedzie przechodzimy do następującego kroku.

Ostatnią już rzeczą jest proces odblokowania iUrządzenia.

W tym celu należy kliknąć na Start Unlock następnie wpisać kod 000000 i czekać kilka minut, aż blokada zostanie usunięta. To wszystko.

Aplikację można pobrać jak wspomniałem wyżej zarówno na Mac jak i Windows. Dostępna jest także specjalna wersja próbna.

Cena jaką należy zapłacić za pełną wersję iMyFone LockWiper to: 39,95 dolarów na rok lub 49,95 dolarów w opcji dożywotniej.

Więcej na temat aplikacji dowiecie się na stronie producenta – tutaj

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz