Michał27.01.2017
Incipio Performance Series Slim, czyli smukłe i wytrzymałe etui dla iPhone 7 Plus

Tym razem w moje ręce trafiło etui amerykańskiej firmy Incipio z kolekcji Performance Slim – która charakteryzuje się wysoką odpornością na upadki zachowując przy tym smukłą budowę.

Performance Slim można zaklasyfikować jako etui typu bumper.

W około urządzenia biegnie solidna ramka (w moim przypadku koloru niebieskiego), która doskonale chroni wszystkie krawędzie iPhone.

Tył urządzenia chroni natomiast matowa powłoka z poliwęglanu, która nie rysuje się ani nie brudzi. Dodam tylko, że etui posiada dosyć wysoki rant, dzięki czemu można bez problemu kłaść telefon bez obawy o zarysowanie wyświetlacza.

Cała seria Performace od Incipio to linia składająca się z kilku modeli, różniących się stopniem ochrony smartfona, testowane przeze mnie etui to wersja Slim – charakteryzująca się dosyć delikatną i smukłą budową.

Etui nie jest przesadnie grube, aparat iPhone chowa się w nim całkowicie i nie jest narażony na zarysowania czy przetarcia.

Warto tu wspomnieć o przyciskach funkcyjnych, które również są zakryte ramką, a przy korzystaniu z nich słyszymy charakterystyczny klik,  który bardzo mi się spodobał.

Tutaj niestety muszę wspomnieć o małej niedogodności – klawisz usypiania / budzenia nie jest zakryty ramką, co powoduje że korzystanie z niego jest bardzo utrudnione.

Podsumowanie

Mimo tych niewielkich wad, z czystym sumieniem mogę polecić to etui. Na początku wydawało mi się, że jest to kolejna silikonowa obudowa, która nie różni się od setek innych dostępnych na rynku. Jednak dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednim materiałom z którego zostało wykonane – etui pewnie leży w dłoni, jest dosyć smukłe i będzie to jednej z moich ulubionych casów do iPhone 7 Plus.

Etui można kupić w wielu sklepach internetowych (tutaj) i stacjonarnych. Jego koszt to ok 149 zł. Polecam sprawdzić również inne produkty Incipio.

Produkt do testów dostarczył dystrybutor firma – FORCETOP sp. z o.o. – operator platformy handlowej http://b2btrade.eu – sprzedaż hurtowa akcesoriów GSM marek premium.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz