Infinity Blade II w promocji gry-i-aplikacje Youtube, Wideo, Przecena, Promocja, iPhone, iPad, Infinity Blade II, Gra, Film, AppStore  Tej apki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Druga cześć kultowej gry z roku 2011 dzisiaj dostępna jest w App Store  w bardzo atrakcyjnej cenie. InfinityBladeII.onetech.pl  1300x700

Infinity Blade II w promocji

Tej apki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Druga cześć kultowej gry z roku 2011 dzisiaj dostępna jest w App Store  w bardzo atrakcyjnej cenie.

Infinity Blade II to typowa gra RPG. W grze wcielamy się w rolę wojownika i toczymy bardzo ekscytujące pojedynki na miecze z naszymi przeciwnikami. Jeśli nie mieliście okazji zagrać w Infinity Blade II, to bardzo gorąco polecamy.

Normalna cena gry to 6,99?, ale dziś apka dostępna jest w super promocji i możecie ją pobrać za jedyne 1,09?. Jeszcze raz gorąco polecamy.

[app 447689011]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry