Infinity Blade znika z App Store ciekawostki   Po 8 latach jedna z kulowych serii na iPhone i iPad została usunięta z App Store. Mowa oczywiście o trzech częściach Infinity Blade. Infinity 1300x700

Infinity Blade znika z App Store

Po 8 latach jedna z kulowych serii na iPhone i iPad została usunięta z App Store. Mowa oczywiście o trzech częściach Infinity Blade.

Pierwsza część tej świetnej gdy zadebiutowała w App Store w roku 2010. Druga część trafiła do sklepu z aplikacjami Apple rok później, czyli w 2011, a trzecia w roku 2013.

Infinity Blade znika z App Store ciekawostki   Po 8 latach jedna z kulowych serii na iPhone i iPad została usunięta z App Store. Mowa oczywiście o trzech częściach Infinity Blade. InfinityBladeII.onetech.pl

Niestety dziś w nocy wszystkie trzy części zniknęły z App Store. Zasady gry chyba nie musze opisywać, bo na pewno wszyscy posiadacze iUrządzeń doskonale grę pamiętają.

Co jest zatem powodem usunięcia serii? Powód jest prosty. Brak czasu. Inne projekty zajmują firmie zbyt dużo, więc firma postanowiła ten projekt porzucić, ale jeśli ktoś z Was wcześniej pobrał grę, to może w nią nadal grać ponieważ instalacja z poziomu zakupionych aplikacji jest cały czas możliwa.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top