Instagram zachęca użytkowników do zamknięcia aplikacji ciekawostki Instagram  Zespół popularnego portalu społecznościowego Instagram, który jest częścią Meta (dawniej Facebook), wprowadza nową funkcję. Nowość zachęca do zamknięcia aplikacji. sen 1300x700

Instagram zachęca użytkowników do zamknięcia aplikacji

Zespół popularnego portalu społecznościowego Instagram, który jest częścią Meta (dawniej Facebook), wprowadza nową funkcję. Nowość zachęca do zamknięcia aplikacji.

Od jesieni 2021 r. funkcja Take a Break została przetestowana wśród niewielkiej liczby użytkowników sieci społecznościowej, a w grudniu miała miejsce premiera w niektórych regionach. Teraz nowość jest dostępna dla większości użytkowników.

Instagram zachęca użytkowników do zamknięcia aplikacji ciekawostki Instagram  Zespół popularnego portalu społecznościowego Instagram, który jest częścią Meta (dawniej Facebook), wprowadza nową funkcję. Nowość zachęca do zamknięcia aplikacji. insta1

Według twórców opcja ta pomoże użytkownikom lepiej zrozumieć, jak czas spędzany na Instagramie wpływa na ich samopoczucie, przerywając cykle przewijania feeda i sugerując pauzę.

Take a Break umożliwia otrzymywanie przypomnień o konieczności zrobienia przerwy i zamknięciu apki po określonym czasie. W ramach przypomnień Instagram prosi o zamknięcie aplikacji i udziela fachowych porad, jak zrobić sobie przerwę. Funkcję można aktywować w ustawieniach profilu: zakładka „Konto” – „Twoje działania”.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top