Instagram zezwolił na oglądanie transmisji na żywo w dowolnej przeglądarce polecane, ciekawostki live w przeglądarce, Instagram  Sieć społecznościowa Instagram pozwoliła użytkownikom oglądać transmisje na żywo w dowolnej przeglądarce. Wcześniej transmisje były dostępne tylko w aplikacji. Instagram

Instagram zezwolił na oglądanie transmisji na żywo w dowolnej przeglądarce

Sieć społecznościowa Instagram pozwoliła użytkownikom oglądać transmisje na żywo w dowolnej przeglądarce. Wcześniej transmisje były dostępne tylko w aplikacji.

Wersja internetowa Instagrama umożliwia jednoczesne oglądanie i komentowanie transmisji. Menu z komentarzami dostępne jest w bocznym oknie, więc nie blokuje części wideo.

Instagram zezwolił na oglądanie transmisji na żywo w dowolnej przeglądarce polecane, ciekawostki live w przeglądarce, Instagram  Sieć społecznościowa Instagram pozwoliła użytkownikom oglądać transmisje na żywo w dowolnej przeglądarce. Wcześniej transmisje były dostępne tylko w aplikacji. dims 9 1

Jeśli chodzi o prowadzenie transmisji na żywo z przeglądarki, to możliwość taka niestety nie jest jeszcze dostępna, ale prawdopodobnie i taka opcja pojawi się w przyszłości..

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry