Instalacja BatteryLife bez Jailbreak poradniki, polecane, ciekawostki instalacja BatteryLife, BatteryLife bez jailbreak, BatteryLife, Apple  Wgląd w dane baterii urządzenia mobilnego Apple są dość szczegółowe, szkoda tylko, że domyślnie nie mamy wglądu w cykle ładowania. Bateria 1300x700

Instalacja BatteryLife bez Jailbreak

Wgląd w dane baterii urządzenia mobilnego Apple są dość szczegółowe, szkoda tylko, że domyślnie nie mamy wglądu w cykle ładowania.

Do tej pory takie informacje dostawaliśmy wyłącznie po wykonaniu Jailbreak i instalacji dedykowanych wtyczek/aplikacji. Jedną z nich jest bardzo popularna aplikacja BatteryLife, którą możecie zainstalować bez robienia Jailbreak.

Instalacja BatteryLife bez Jailbreak poradniki, polecane, ciekawostki instalacja BatteryLife, BatteryLife bez jailbreak, BatteryLife, Apple  Wgląd w dane baterii urządzenia mobilnego Apple są dość szczegółowe, szkoda tylko, że domyślnie nie mamy wglądu w cykle ładowania. batterylife

Instalacja:

  1. Pobieramy aplikację stąd.
  2. Instalujemy pobraną aplikację za pomocą Xcode lub Cydia Impactor. Nie musicie yżywać do tego App Store.
  3. Nie uruchamiajcie aplikacji bezpośrednio po jej instalacji, ponieważ i tak się wyłączy. Musicie najpierw potwierdzić dodanie Profilu upoważniającego do używania aplikacji.
  4. Po zaakceptowaniu profilu, możecie korzystać z aplikacji do woli.
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry