Intel dostarczy połowę potrzebnych modemów LTE do iPhone`a 7 ciekawostki procesor, iPhone 7, intel  DigiTimes twierdzi, że Intel w tym roku dostarczy 50% (całości) modemów LTE dla iPhone'a 7, już wcześniej pojawiały się informacje o odcięciu się od Qualcomma w tej kwestii i wygląda na to, że zastąpi ich Intel. intel

Intel dostarczy połowę potrzebnych modemów LTE do iPhone`a 7

DigiTimes twierdzi, że Intel w tym roku dostarczy 50% (całości) modemów LTE dla iPhone’a 7, już wcześniej pojawiały się informacje o odcięciu się od Qualcomma w tej kwestii i wygląda na to, że zastąpi ich Intel.

Za wyprodukowanie modemów odpowie Foxconn i King Yuan Electronics. CEO Qualcomma w ostatniej rozmowie telefonicznej dał do zrozumienia, że ich największy partner zamierza wybrać rozwiązania ich konkurencji.

Intel dostarczy połowę potrzebnych modemów LTE do iPhone`a 7 ciekawostki procesor, iPhone 7, intel  DigiTimes twierdzi, że Intel w tym roku dostarczy 50% (całości) modemów LTE dla iPhone'a 7, już wcześniej pojawiały się informacje o odcięciu się od Qualcomma w tej kwestii i wygląda na to, że zastąpi ich Intel. ip7

Pierwsze doniesienia i zmianie dostawcy modemu LTE pojawiły się w 2015 roku, a Apple zamierza wykorzystać model XM 7360, co pozwoli na osiągnięcie wyższych prędkości pobierania (450Mbps) i wysyłania (100Mbps). Przez większość czasu to Qualcomm dostarczał LTE i jest jednocześnie liderem w dostarczaniu modemów, więc dziwi mnie przejście Amerykanów do innego obozu w kwestii doboru części do nadchodzącej słuchawki.

iPhone 7 zadebiutuje we wrześniu bieżącego roku i podobno będzie miał wodoodporną obudowę. Warto również nadmienić, że prawdopodobnie nie znajdziemy w nim standardowego portu słuchawkowego.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry